• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LIMETA: Tak Janák také dělal reklamu na svůj bordel spanilými jízdami se šlapkami v autě, třeba je to jen taková skromnější verze.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NIAN85: To mně už zmizel. Tedy bavíme se o tom v lednici, žejo? Jinak ta pneumatika okolo pasu se mi fakt nezmenšuje..
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Woop Woop (wop-wop in New Zealand) is an Australian term meaning a place that is a far distance from anything. Equivalent terms include "beyond the black stump" and "dingo woop woop" (also Australia), "the boondocks" (Southern United States) and "out in the sticks" or "the back of beyond" (UK).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    Moje uprchlická třída, co se anglicky učí teprve necelý dva roky, napsala famózní grafický básně.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Syn mi řekl, že bude lepší když letos nepůjdu na jejich závěrečné vystoupení. Prý budou tancovat na nějakou mainstream pop hudbu. (Jak moc fašounsky působím?!)

    Teď si doma pouští svou desku Machinarium a dostal nápad, že to pustí paní učitelce. Třeba si to prý rozmyslí! :)
    SADY
    SADY --- ---
    ukrivdeny bily mrdky ;)))))
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Dik za pripomenuti, ze mam koupit nutrimix.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    MARASAN: Maji cerstvou travu a specialni krmivo s vitaminy :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ERRTU: zalez, cim je krmis. Kurkuma jeste pritvrdi.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    ERRTU: Vyridim slepickam, to me tedy taky dneska potesilo!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NIAN85: v navaznosti na nasi nedavnou vymenu me pobavilo moje vlastni prekvapeni nad tim jak skoro az desive zluta jsou domaci neprumyslova vejce, uplne jsem se na prvni dobrou lekl :) no, sezrali jsme je malem i se skorapkama :)
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Fakt rychle mi mizí zimní špek!
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Konečně! Po čtyřech návštěvách praktika, mnoha telefonátech a debilních řečech, mám posudek o zdravotní způsobilosti!
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Party Šalina :-D

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Když si mučitelé uvědomili svůj omyl, zavolali dopravní policii a na Chammatova naléhali, aby jí řekl, že spadl z motorky. Policie s nimi plně spolupracovala a mučenému dala ještě pokutu za to, že jeho motorka neměla poznávací značky.

    Požerte se navzájem, svině.

    Rusové mučili údajného ukrajinského špeha, ve skutečnosti to byl fanoušek Putina - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-rusove-mucili-udajneho-ukrajinskeho-speha-ve-skutecnosti-to-byl-fanousek-putina-40468849
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Nedělní nádherný hrad v Polsku a včerejší rehabilitace malé, že je vidět zlepšení a Vojtovky konečně začínají působit

    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Že jsem dnes objevil Yellow Magic Orchestra.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam