• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KAKIHARA: jeste hledam takovyto jak ma mama raka a kluci vykradaj banky:)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    HAR4NT: To hodne chces videt. Aspon dvakrat
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    NELLAS: omg diky!!! Tenhle film uz chci dlouho videt, ale nevedel jsem, jak ho najit:)))
    The Boondock Saints - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/The_Boondock_Saints
    EGERIS
    EGERIS --- ---
    Tyhle milenecké azyly po horách.

    EGERIS
    EGERIS --- ---
    NOFNAK: Jonák
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Potěšilo mě, že jsem zkrotil berana. :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dojalo!

    Čekám na děti před školou a potkám jednu maminku z UA. Její dcera chodila se synem do třídy. Ona mě pevně obejme (mluvily jsme spolu jen párkrát), upraví mi límeček u halenky a řekne mi, že je hezký.

    Ptám se, jak se mají, protože se vrátili domů. I přes občasné bomby dobře. Přijeli na návštěvu...

    Znovu se pevně obejmeme a popřejeme si vzájemně vše dobré.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: no to není pro každého jednoduché a zábavné čtení :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: Ivanhoe :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: taky už jednu knihu čtu fak dlouho, asi zatim 15.let. A jestli byla tlustá...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Do coloradské knihovny vrátili po 105 letech knihu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/kultura/literatura/do-coloradske-knihovny-dorazila-po-105-letech-nevracena-kniha_2404232027_cen
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LIMETA: Tak Janák také dělal reklamu na svůj bordel spanilými jízdami se šlapkami v autě, třeba je to jen taková skromnější verze.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NIAN85: To mně už zmizel. Tedy bavíme se o tom v lednici, žejo? Jinak ta pneumatika okolo pasu se mi fakt nezmenšuje..
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Woop Woop (wop-wop in New Zealand) is an Australian term meaning a place that is a far distance from anything. Equivalent terms include "beyond the black stump" and "dingo woop woop" (also Australia), "the boondocks" (Southern United States) and "out in the sticks" or "the back of beyond" (UK).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    Moje uprchlická třída, co se anglicky učí teprve necelý dva roky, napsala famózní grafický básně.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Syn mi řekl, že bude lepší když letos nepůjdu na jejich závěrečné vystoupení. Prý budou tancovat na nějakou mainstream pop hudbu. (Jak moc fašounsky působím?!)

    Teď si doma pouští svou desku Machinarium a dostal nápad, že to pustí paní učitelce. Třeba si to prý rozmyslí! :)
    SADY
    SADY --- ---
    ukrivdeny bily mrdky ;)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam