• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ENDER: nepral! ale jen ten pan Soustal! :))



    ale o to ani neslo. spis o to, co rekl J.V. predtim a jak to ted potvrdil .)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: asi mel pan Soustal drzou otazku na naky tiskovce. No, tak ted to ma!:))
    ENDER
    ENDER --- ---
    BOBESH: Co mu udelal seznam? :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Voracek v nejakym rozhovoru:

    Jsi v něčem, z tvého pohledu, boomer?

    JV: Úplně ve všem. Nemám sociální sítě, pouze twitter, kam přidám třeba jeden příspěvek za dva měsíce, a to ještě, když mám v sobě šest kousků – takové to, co ti leží na srdci, ale většinou to neřekneš, tam vyplave.

    a dneska na twitteru :D

    Jakub Voracek
    @jachobe
    Pane Soustal seznamzpravy jdete do prdele a posílám pozdrav!!

    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    Zlato :]
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ARGANNAH: to je náš habešák :)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MAR_TINA: Jako schodiště fajn, ale ta překrásná příšera na něm! :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    Žena šla vzbudit synka, jestli se chce podívat na konec hokejového finále.
    "Jsem krásný", prohlásil synek a pokračoval ve spaní.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: krásná ruční práce!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: jsou spočítané tak, aby zabraly právě tak málo místa, kolik tam bylo při přístavbě domu, a dělané na místě ručně. Kovová konstrukce, bednění a do toho beton nošený v kýblích. Je tam malá dírka, kde beton došel, a kvůli dvou deci nechtěli míchat další.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: no právě! Slušel by jim bezbarvý lak <3 jsou krásné! Nová láska, moc dekuji za foto!!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: právěže tvrdě odolávám všem návrhům na nátěr nebo (drahý a zbytečný) povrch. Struktura starého betonu a vrstev lepidla po strženém lině mi přijde super. Jako z Tarkovského Zrcadla. Jednou bych je trochu obrousila a natřela ochranným bezbarvým nátěrem na beton, jen musím otestovat klouzavost.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    MAR_TINA: dokonalé! Plánuješ nějakou barvu?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Od rána slyším podivně blízko v obýváku ptačí cvrlikání. Přičítám to mizernému spánku, vyčerpání z neustávajícího kašle.
    Nakonec však zkoumám, odkud pípání jde a je to z komína.
    Mám silnou ornitofobii. Jako skutečně bych radši pohladil lva, bezdomovce nebo Zemana, než sáhnul na opeřence.

    Nedá mi to a sundám roury od kamen, rozpadnou se mi od sebe ještě v obýváku a stejně to k ničemu není. Nakonec jsem si nechal poradit na záchranné stanici, jak postupovat a ukecal souseda, který to okřídlené "monstrum" opatrně vytháhnul revizními dvířky.

    Jsem rád, že jsem překonal svůj děs a nenechal tam toho nebožáka, jsem rád, za hodného souseda a za velmi milé pracovníky ornitologické společnosti a záchranné stanice. Přikládám foto, toho obřího ptáka.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: koukám na to!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: vidíš, já jsem.pako, já myslela, že je to nějaká apka na určování.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SATOO: ona se asi začne znovu objevovat. Víš, jak se teď ve městech poměrně hojně vyskytují takové ty "luční směsi" na volných zelených prostranstvích? Chrpa bývá dost často součástí. A dobře se množí.
    Když jsem žila v západních Čechách, byla chrpa poměrně často v lemech polí. Je to krásná kytka!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam