priznam se ze me principielne hrozne vytaci lide "muj cil je svaty a proto mohu delat to co bych u ostatnich netoleroval". ja nikomu neupiram pravo protestovat ale naprosto neuznavam silove zabory, lepeni k silnicim, poutani se k temelinu a podobne. a nejvic mam rad fakany typu "ja tu budu trucovat dokud nebude po mem!".
tj. i pres uvod ktery by se hodil spis do "co vas sere" jsem veskrze rad ze ta bezdomovecka kolonie u uradu vlady byla definitivne zrusena. kdyby tam mel normalni peticni stanek a u nej treba kravan, nereknu ani popel. ale 3+1 jurtu?? cekal jsem jen kdy si zacne v asfaltu vysekavat latrinu! zaplat pambu ze je ta ostuda fuc.