• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    MICHELLEDANIELS: Zrovna dneska ráno jsem v autobuse pouštěl paní sednout. Odmítla se slovy "Já nemůžu, mně by utekl vozík" (myšlena klasická rvhp fofrtaška). Po chvíli se ke mně naklonila a šibalsky praví "A navíc se nasedím dost až mi na to přijdou"
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Je to past!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Mají asi 800 podstav, tak zřejmě dělají nábor - dostaneš kostýmek a pendrek!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Zajimava pozvánka, ale riskovat to nebudu, co když mi na to už přišli...

    SADY
    SADY --- ---
    Biohazard !!!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Půjdu na Kim Gordon! Díky!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jak mě, tak manžela baví, že má oblíbená foodbloggerka a zdroj family-friendly receptů má web "DinnerAtTheZOO".
    jak já jí rozumím :-)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Guy brushes teeth at a Merzbow concert
    https://www.youtube.com/watch?v=yx37c2PNM3I
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RANDOM_NIGHT: Ventilatorus maximus!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Ze uz jsem konecne dodelala prvni usek dalsiho studia. Ale byly to chvilemi takove nervy, ze nevim, zda se tentokrat zmuzu na pokracovani.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOFNAK:
    SALVATOR: pánová já včera chytal zajíce, to jste neviděli. klukovi spadnul řetěz z kola, zastavili jsme, nasadili a já zafrflal, ať se naučí přehazovat rychlosti. nasednul jsem, šlápnul 3x ve stoje do pedálů a nejdnou jsem letěl pomalu a zvolna, přesto nezastavitelně přes řídítka. slomo guys by ze mě měli radost..
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NACITALKA: :)) to je vtipný
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jé, tu jsem oblizovala v internátě na chodbě, měli jsme zakázaný sladká jídla a tohle bylo tak dobrý!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Vykvetlá voskovka. Mam je rada, připomínají mi dětství. Mamka měla jednu obrovskou na chodbě a vzdy mě fascinovaly ty zvláštní květy.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Díky skvělé práci našeho strojvedoucího přijíždí náš vlak o pět minut dříve :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Dream Machine by Luma AI is just 3 days old.
    Now memes are becoming videos.
    x.com
    https://x.com/hey_madni/status/1801900554488291414?t=4b_IfhTOc1-u9LCLrwqGoA&s=19
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Včerejšek, nakonec všechno dopadlo skvěle :)
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Muž mi dal k narozeninám opět kytičku, v květináči, zase červenou, minule to byly anturie, teď gerbery

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Chtel jsem si zastrihnout fousy - pouzivam na to takovej strojek kterej ma vestavenou baterii. Uprostred strihani baterie zdechla, takze jsem hmatl do svyho neceseru pro nabijecku, a nabijecka tam nebyla. Coz mi prislo zvlastni, protoze me nenapada ani jedna alternativa kde jinde by mela byt. Nakonec jsem si rekl, ze se podivam do jedne zasuvky kam bez ladu a skladu hazim vsechny mozne kabely a nabijecky, s vedomim ze tam definitivne byt nemuze, ale proste me jina moznost fakt nenapadla. Nabijecka tam nebyla, takze pokud me nenapadne jina moznost, budu muset jit koupit novej strojek na strihani, nebo si nechat narust plnovous jako ZZ Top.

    Nicmene, bylo tam ve stary penezence 2900 CHF o kterych nemam tuseni odkud se tam vzaly a hlavne proc ta penezenka lezela mezi kabely. Ok, mozna mam tu nabijecku nekde v lednicce nebo tak nejak. Ale aspon nemusim zitra jit vybirat hotovost abych zaplatil moji restauratorku, ktera mi ma prinest hotovej obraz - coz je to na co se opravdu po mesicich jeji prace moc tesim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam