úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
NOFNAK
---
---
20:55:38 15.6.2024
2 odpovědi
+6
Ačkoliv jsem včera dost nešikovně spadnul, následkem jsou jen rozbité brýle, ret a malá modřina.
Někdy si říkám, že mám více štěstí než rozumu.
RANDOM_NIGHT
---
---
23:55:09 14.6.2024
+1
Postmodern Jukebox.
DELIRIUM
---
---
20:49:46 14.6.2024
+1
Na tyhle patalie s autokobercem sem zatizena.
KOUDY
---
---
20:04:44 14.6.2024
+2
Keanu na RFP
ATUARFIK
---
---
16:11:08 14.6.2024
+4
NELLAS
: Zažádám Nyxe, abych si mohla změnit ID z "Atuarfik" na "Anakolut". :)
NELLAS
---
---
15:54:39 14.6.2024
1 odpověď
+1
ATUARFIK
: Ty jsi to aspoň třikrát přepsala, že jo?
FEFERONIE
---
---
11:38:08 14.6.2024
+3
ATUARFIK
: 2024
ATUARFIK
---
---
10:51:02 14.6.2024
2 odpovědi
+17
Ministerstvo zdravotnictví od července doporučilo změnit metodiku na posuzování rizik při dárcovství krve tak, aby homosexuální orientace už nebude znamenat automatické odmítnutí.
KAKIHARA
---
---
10:28:21 14.6.2024
+12
Numismatický dům
Macho & Chlapovič
Kuci se hledali asi hodne dlouho :)
MULTICAT
---
---
10:11:41 14.6.2024
+12
Jedná mladá žena odsud: "Prcání je dobrá volnočasová aktivita!"
KURE
---
---
9:56:54 14.6.2024
+1
RANDOM_NIGHT
---
---
9:10:52 14.6.2024
+3
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
R_U_SIRIOUS
---
---
14:53:49 13.6.2024
+8
Vždycky jsem si přál více žen v politice. Ale tohle snad ne???
Moje přání ve skutečnosti...
GRANTORINO
---
---
14:46:09 13.6.2024
+2
ERRTU
: já to mám zas spojený s perskou poezii, téma "věčná láska: růže s Slavík" /gol o bulbul/ :)
DOUPLE
---
---
13:50:48 13.6.2024
Že občas vyjde i insider článek (u kterýho radši vypnou diskuzi, ale co už), ne jen ZlA mILiaRDa MuSlimAkU
Smrt Arabům! Pochod židovských extremistů Jeruzalémem na vlastní kůži - iDNES.cz
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/den-jeruzalema-izrael
-ben-gvir-marek-cejk
a.A240613_105632_zah
ranicni_aha
ERRTU
---
---
11:50:51 13.6.2024
1 odpověď
+2
GRANTORINO
: urcite kytky mam napevno a pro vecne casy spojene s polici u babicky ktera byla technicky kvetinovou vitrinou muzea patologie, a ve ktere byly desitky kytek nalozeny v nejakem formaldehydu a zakonzervovane pro vecne casy. vzdycky me to trochu desilo :) toto je jedna z nich.
ERRTU
---
---
11:36:24 13.6.2024
+6
priznam se ze me principielne hrozne vytaci lide "muj cil je svaty a proto mohu delat to co bych u ostatnich netoleroval". ja nikomu neupiram pravo protestovat ale naprosto neuznavam silove zabory, lepeni k silnicim, poutani se k temelinu a podobne. a nejvic mam rad fakany typu "ja tu budu trucovat dokud nebude po mem!".
tj. i pres uvod ktery by se hodil spis do "co vas sere" jsem veskrze rad ze ta bezdomovecka kolonie u uradu vlady byla definitivne zrusena. kdyby tam mel normalni peticni stanek a u nej treba kravan, nereknu ani popel. ale 3+1 jurtu?? cekal jsem jen kdy si zacne v asfaltu vysekavat latrinu! zaplat pambu ze je ta ostuda fuc.
GRANTORINO
---
---
9:59:18 13.6.2024
1 odpověď
+5
Včera z procházky...
SITH
---
---
9:23:10 13.6.2024
+5
Racist driver, sorry racing driver
CYBORCA
---
---
7:39:37 13.6.2024
+9
Pekny posudek od oponenta. :)
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam