• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NACITALKA: :)) to je vtipný
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jé, tu jsem oblizovala v internátě na chodbě, měli jsme zakázaný sladká jídla a tohle bylo tak dobrý!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Vykvetlá voskovka. Mam je rada, připomínají mi dětství. Mamka měla jednu obrovskou na chodbě a vzdy mě fascinovaly ty zvláštní květy.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Díky skvělé práci našeho strojvedoucího přijíždí náš vlak o pět minut dříve :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Dream Machine by Luma AI is just 3 days old.
    Now memes are becoming videos.
    x.com
    https://x.com/hey_madni/status/1801900554488291414?t=4b_IfhTOc1-u9LCLrwqGoA&s=19
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Včerejšek, nakonec všechno dopadlo skvěle :)
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Muž mi dal k narozeninám opět kytičku, v květináči, zase červenou, minule to byly anturie, teď gerbery

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Chtel jsem si zastrihnout fousy - pouzivam na to takovej strojek kterej ma vestavenou baterii. Uprostred strihani baterie zdechla, takze jsem hmatl do svyho neceseru pro nabijecku, a nabijecka tam nebyla. Coz mi prislo zvlastni, protoze me nenapada ani jedna alternativa kde jinde by mela byt. Nakonec jsem si rekl, ze se podivam do jedne zasuvky kam bez ladu a skladu hazim vsechny mozne kabely a nabijecky, s vedomim ze tam definitivne byt nemuze, ale proste me jina moznost fakt nenapadla. Nabijecka tam nebyla, takze pokud me nenapadne jina moznost, budu muset jit koupit novej strojek na strihani, nebo si nechat narust plnovous jako ZZ Top.

    Nicmene, bylo tam ve stary penezence 2900 CHF o kterych nemam tuseni odkud se tam vzaly a hlavne proc ta penezenka lezela mezi kabely. Ok, mozna mam tu nabijecku nekde v lednicce nebo tak nejak. Ale aspon nemusim zitra jit vybirat hotovost abych zaplatil moji restauratorku, ktera mi ma prinest hotovej obraz - coz je to na co se opravdu po mesicich jeji prace moc tesim.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Wžutwžutwžutwžut. Tatatatata! Brrrrrrrrrrt. "Miluju vůni napalmu po ránu." V pozadí zní Fortunate Son of Credence Clearwater Revival.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HAR4NT: kterej myslíš, hele? Ten co letěl byl děsně rychlej! Takovej miniaturní vrtulník. Dělal i podobný zvuky.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MULTICAT: a tohle je ten mrtvej nebo ten druhej?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dnes se mi splnilo jedno z mnoha entymologických přání.
    Viděla jsem roháče ♡ Dokonce dva. Ani jeden nebyl úplně ideální (jeden mrtvej, druhej letěl okolo), přesto mám velkou radost.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Až se někdo zeptá, co se ti stalo, budeš doufám říkat něco ve smyslu "a to jste neviděli toho druhýho".
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NOFNAK: Tam sem dost možná těžil ze svojí hypermobility, protože to ve zlomku vteřiny samo skočilo zpátky. Když sem se posbíral ze země, byl palec na svým místě, nemusel sem si to naštěstí sám, ani s pomocí nahazovat zpátky. Což nic nemění na tom, že škoda už se stala...
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    SALVATOR: Jen jsem si představil ten palec a je m mdlo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR: Což mě teda docela i pobavilo, pravda.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NOFNAK: To máš dobrý, závidím. Já minulej pátek vylít z klopený zatáčky i s kolem do lesa. Doslova vylít, vyhodilo mě to do vzduchu, pár metrů sem fakt letěl. Eště že sem netrefil strom. Nohy i ruce mám samá modřina, držku mám doteď podrápanou, narazil sem si levý koleno, to furt cejtim, na levý ruce sem si narazil zápěstí a ukazováček, na pravý vykloubil palec. Ten doteď neohnu, když si nedám bacha, tak to bolí jak čert, aspoň oteklý už to tolik nemám. Během letu mi něco, snad větev, snad kámen, servalo z ruky hodinky. Ty už sme nenašli. A zrovna brejle z DM za pár stovek to jak z prdele přežily naprosto bez úhony.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Ačkoliv jsem včera dost nešikovně spadnul, následkem jsou jen rozbité brýle, ret a malá modřina.
    Někdy si říkám, že mám více štěstí než rozumu.

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Postmodern Jukebox.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Na tyhle patalie s autokobercem sem zatizena.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam