• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    po sérii čtyřek proložených občasnou trojkou nebo pětkou dostal mladej tenhle týden z fyziku dvojku a jedničku.
    asi jsme konečně přišli na to, jak mu to vysvětlit tak, aby to pochopil a zapamatoval si to :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TERRANCE: tak ses k ni taky naklonil a vysvětlil ji, že tu židovskou rodinu uz schovávat nemusí?
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    MICHELLEDANIELS: Zrovna dneska ráno jsem v autobuse pouštěl paní sednout. Odmítla se slovy "Já nemůžu, mně by utekl vozík" (myšlena klasická rvhp fofrtaška). Po chvíli se ke mně naklonila a šibalsky praví "A navíc se nasedím dost až mi na to přijdou"
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Je to past!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NAVARA: myslim, že tam mam v pracovní pozici dost pratel na to, abych vedela, ze tve perverzní představy jsou mimo. Kostymek kup sve drahe v sex shopu, tady se fasuji uniformy.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    NAVARA: A další lidi odchází. Když pominu fakt, že bachaře už jen z podstaty nemůže dělat nikdo normální, a vezmu v potaz, jak jsou tam podfinancovaný, věznice přeplněný, porušuje se tam co může a furt jsi jednou nohou v průseru, tak mi z toho stejně vyjde, že bachaře nemůže dělat nikdo normální. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Mají asi 800 podstav, tak zřejmě dělají nábor - dostaneš kostýmek a pendrek!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Zajimava pozvánka, ale riskovat to nebudu, co když mi na to už přišli...

    SADY
    SADY --- ---
    Biohazard !!!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Půjdu na Kim Gordon! Díky!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jak mě, tak manžela baví, že má oblíbená foodbloggerka a zdroj family-friendly receptů má web "DinnerAtTheZOO".
    jak já jí rozumím :-)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Guy brushes teeth at a Merzbow concert
    https://www.youtube.com/watch?v=yx37c2PNM3I
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RANDOM_NIGHT: Ventilatorus maximus!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Ze uz jsem konecne dodelala prvni usek dalsiho studia. Ale byly to chvilemi takove nervy, ze nevim, zda se tentokrat zmuzu na pokracovani.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOFNAK:
    SALVATOR: pánová já včera chytal zajíce, to jste neviděli. klukovi spadnul řetěz z kola, zastavili jsme, nasadili a já zafrflal, ať se naučí přehazovat rychlosti. nasednul jsem, šlápnul 3x ve stoje do pedálů a nejdnou jsem letěl pomalu a zvolna, přesto nezastavitelně přes řídítka. slomo guys by ze mě měli radost..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam