• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Jdu se psem kolem místního domava důchodců.
    před vchodem seděj tři babčule a něco si klábosí. Tak je pěkně slušně pozdravim a jedna povídá že mám krásnýho pejska, tak říkám že děkuju. Na to se hned přidala druhá a povídá a vy chlapečku taky vypadáte k světu. No tak sem vyprskl smíchy a poděkoval ještě jednou a radši nečekal co poví ta třetí a šel dál
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    MICHELLEDANIELS: Ja mam tasku na koleckach z cias, ked som este pajdala s hulkou. Ziarivo zltu, takze hned prvu cestu tramvajou mi niekto rovno skakal na pomoc. :) Jo a hulka ma zltych smajlikov, takze fakt skvele viditelna kombinacia. :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Joo, kdybyste delali taky v neziskovce, tak vam tenhle starej vtip neprijde ani tak vtipnej :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TERRANCE: LOL - babička "jen si dej ještě, dej si, nestyď se"
    vnuk: *na zemi se klepe v totálním cracku a teče mu ze všech tělesnejch otvorů krev* :D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ADAMIRA: zasvinenej malir pokoju lepsi;)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    ADAMIRA: Tak říká se, že babička vaří nejlíp. A navíc si objednáš jedničku a dostaneš minimálně tři gramy.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HONZA09: ja si posledně z duchodaku pujcovala choditko pro kamarada tchyni a kdyz jsem ho vracela, tak jsem si libovala, že by se mi hodilo na nakup. Ma to vpredu košík a odpočívadlo na kávu a kouřovou. Hned mi důchodci vysvetlili, že se s tim blbě leze do tramvaje, protože nekdy staví moc daleko od nástupiště :)) Ony tyhle duchodcovske vychytavky jsou obcas dobrý :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HONZA09: tak co si budem říkat, je to perfektní krytí A velice kvalitní způsob přepravy. :)




    TERRANCE: sis měl rovnou jedničku vzít, co jakože dneska ty důchodci vaří za materiál :)
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    ADAMIRA: A v tý fofrtašce ho dýlovala po sousedství :D
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    ADAMIRA: Mám známyho, co takhle v týhle důchodcovsky tašce na kolečkách vozil buchny na výměnu. :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TERRANCE: Už jenom chybí aby ses dneska večer díval na zprávy a v nich byla reportáž jak tuhle paní vytahuje policie z bytu ve kterym je gigantní varna pervitinu :)))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    po sérii čtyřek proložených občasnou trojkou nebo pětkou dostal mladej tenhle týden z fyziku dvojku a jedničku.
    asi jsme konečně přišli na to, jak mu to vysvětlit tak, aby to pochopil a zapamatoval si to :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TERRANCE: tak ses k ni taky naklonil a vysvětlil ji, že tu židovskou rodinu uz schovávat nemusí?
    TERRANCE
    TERRANCE --- ---
    MICHELLEDANIELS: Zrovna dneska ráno jsem v autobuse pouštěl paní sednout. Odmítla se slovy "Já nemůžu, mně by utekl vozík" (myšlena klasická rvhp fofrtaška). Po chvíli se ke mně naklonila a šibalsky praví "A navíc se nasedím dost až mi na to přijdou"
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Je to past!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NAVARA: myslim, že tam mam v pracovní pozici dost pratel na to, abych vedela, ze tve perverzní představy jsou mimo. Kostymek kup sve drahe v sex shopu, tady se fasuji uniformy.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    NAVARA: A další lidi odchází. Když pominu fakt, že bachaře už jen z podstaty nemůže dělat nikdo normální, a vezmu v potaz, jak jsou tam podfinancovaný, věznice přeplněný, porušuje se tam co může a furt jsi jednou nohou v průseru, tak mi z toho stejně vyjde, že bachaře nemůže dělat nikdo normální. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Mají asi 800 podstav, tak zřejmě dělají nábor - dostaneš kostýmek a pendrek!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Zajimava pozvánka, ale riskovat to nebudu, co když mi na to už přišli...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam