• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SALVATOR: hezka analogie, s tema batolatama. Me to kviceni o mansplainingu ty prcky taky pripomina, v urcity fazi jim nesmis s nicim pomoct, protoze vsechno chtej udelat sami, i kdyz uplne blbe. Je to taky roztomily i kdyz halt vsechno trva dyl a obcas to musis delat znovu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VIDA
    VIDA --- ---
    Mám appku na převod textu na řeč. Funguje; používám. Potud dobrý. Akorát to méno mi v Česku moc nejde přes... prostě říct nahlas. Welcome Speechify.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Syn dostal něco, co si už dlouho přál, měl velkou radost a moje matka utrousila, "szczęśliwy, jak by mu ktoś do kieszeni narobił." Jak jsem mohla bez znalosti této fráze dosud existovat?
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Tyhlety podvečery, kdy se nedá dělat nic moc kloudnějšího než žrát meloun, popíjet prosecco a čekat na bouřku.
    FISHIE
    FISHIE --- ---
    další telefonát o tom jak mám zavirovaný počítač od "odborníku z Microsoftu".
    tentokrát si to převzal kolega ze Srbska.
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Happy Happy Joy Joy! | The Ren & Stimpy Show
    https://youtu.be/Wog-z_Esnw4?si=Zfe15BohNT5PpnNs
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ERRTU: tak dik!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ERRTU: mam a uz par let ho opakovane s uspechem kupuju jako darek, kdyz jedu mimo cr :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    :)) true story

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    jezisi-kurva-kriste! :D



    Pohárek To Go 310 ml na kávu se silikonovým víčkem, Cibulák, originální z Dubí - Cibulák (Blue Onion pattern) - Hrnky - Cibulák, originální z Dubí, Podle vzoru a výrobců - Dumporcelanu.cz - ...
    https://www.dumporcelanu.cz/cibulak-originalni-z-dubi-hrnky/poharek-to-go-031-l-na-kavu-s-gumovym-vickem-cibulak-originalni-z-dubi
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    včera večer kámoš, básník, který zároveň pracuje v knihovně, povídá:
    Hele tuhle přišel kluk a že by si chtěl půjčit knihu Nové pověsti(jeho sbírka), tak koukám a říkám, že je půjčená, a jdu se podívat kdo jí má půjčenou a ty vole já...
    Jenže nejhorší je, že já jí nemůžu nikde najít...
    Já věděla, že se to jednou bude hodit a při křtu jich kopila víc. Takže jsme se domluvili, že mu prodám jeho vlastní knížku, aby jí mohl vrátit do knihovny, protože on už žádné nemá(proto si jí půjčil z knihovny)..)))
    Říkajíc to u toho, kdy nechával kolovat svojí novotinu (taktéž vypůjčenou z knihovny, kde pracuje)..
    SITH
    SITH --- ---
    NOFNAK: z fotek jsme toho viděli i více!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LIMETA: Nevěřte Limetce ani slovo. Vlasy má vždy tak krásné, jak je znáte z fotografií, a to i na konci dvoudenní směny.
    Sluší jí i milé mírné ranní rozcuchání.
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    KURE: Čekala jsem to :D Jdu se nabít.
    KURE
    KURE --- ---
    LIMETA: aby ne, když mu dochází baterky ;)
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    Seznam je dnes trochu opožděný.

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    LIMETA: Ja si spis myslim, že ti to prostě sekne! :) Je hezké číst, že si to lidi umí ještě říct :)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Všetko, čo mi na byte horelo, ale aktuálne fyzicky nezvládam, mi včera a dnes pomohol spraviť. Teraz sa pár týždňov môžem s prestávkami venovať tým menej náročným veciam a potom niekedy časom by sme mohli dorobiť ten zbytok, na ktorý teraz nie je ani priestor. A ak to pôjde dobre, na konci leta by mohol byť byt po vyše 2 rokoch konečne v poriadku. Teším sa. A z posledných 3 dní mám fakt veľkú radosť, aj keď som príšerne unavená a najradšej by som týždeň nevyliezla z postele.
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    MICHELLEDANIELS: Já mám vlasy vždy jak cácora, ani kadeřnice si s tím neví rady. Kadeřnice střídám jak ponožky. Konečně jsem našla některou, která na mé husté vlasy nepoužila efilačky a říká, že na další stříhání mám přijít nejdříve za rok, až ty škody po bývalých kadeřnicích trochu dorostou. Slečna má vlasy lehce pod uši, ale vždy je jak panenka. Taky ji závidím. Trochu vsázím na to, že se se spolu ještě s jedním děvčetem na stejné trase dohodly, jak mne co nejčastěji rozhodit z nějakého mého unaveného robotického stereotypu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam