úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
Update 22.10.
To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.
Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
rozbalit záhlaví
NOFNAK
---
---
14:23:55 10.7.2024
1 odpověď
+1
MICHELLEDANIELS
: Závidím, já mám zatím jen pár zelených plodů.
MICHELLEDANIELS
---
---
20:35:47 9.7.2024
1 odpověď
+11
A proto me to baví. Zahrádka péči vždy vrací.
NOFNAK
---
---
14:58:26 9.7.2024
+18
Po schůzce v centru rychlý oběd s tou nejmilejší krásnou vlakvedoucí. Někdy má chlap prostě štěstí.
ERRTU
---
---
14:27:06 9.7.2024
+2
...a dneska zase! neustale zamenuju anglicka slova cedar a chedar a divim se proc nekdo dava drevo do burgeru nebo chce mit sejrem oblozene zdi.
MICHELLEDANIELS
---
---
12:06:32 9.7.2024
+16
MICHELLEDANIELS
---
---
12:05:10 9.7.2024
+14
JANEQ
---
---
8:31:49 9.7.2024
+13
A jedna Mučenka Modrá k tomu 🤓🫶
JANEQ
---
---
8:28:02 9.7.2024
+11
Akvárium v Janově hostí i pár terarijních kousků 😎
HEJSEK23
---
---
22:08:32 8.7.2024
PREKOTKA
: ok
RANDOM_NIGHT
---
---
21:53:41 8.7.2024
+6
ATUARFIK
: Skoro, tohle je silně ohrožený hořec hořepník, je na něm závislý kriticky ohrožený modrásek hořcový pravý. :)
HEJSEK23
---
---
21:53:12 8.7.2024
PREKOTKA
: že je to na píču fotka
ATUARFIK
---
---
21:46:24 8.7.2024
1 odpověď
+4
RANDOM_NIGHT
:
AXTHEB
: Jé, o něm jsem dneska slyšela na FB. To je stejný typ paneláku?
HEJSEK23
---
---
21:42:51 8.7.2024
PREKOTKA
: fotka jak od TT 😘
RANDOM_NIGHT
---
---
21:22:58 8.7.2024
1 odpověď
+5
LUSINDA
: Silně ohrožený hořec křížatý, je na něm závislý kriticky ohrožený modrásek hořcový Rebelův.
LUSINDA
---
---
21:15:35 8.7.2024
1 odpověď
AXTHEB
: co to je za krásnou kytku? 🙂
KOPRETKA
---
---
20:33:20 8.7.2024
+7
joooo mám na chatě konečně zprovozněný záchod!!! a hlavně já ten návod konečně pochopila! ted si jenom dovést pilku a budou i dveře!!! A teda aby to fungovalo, když to stálo nemalé peníze!
NELLAS
---
---
20:07:34 8.7.2024
+3
KURE
: Ještě nevyjeli, zatím nikdo neumřel.
KURE
---
---
20:02:50 8.7.2024
1 odpověď
NELLAS
: a přežil to? :D
NELLAS
---
---
19:50:27 8.7.2024
1 odpověď
+12
Potkala jsem na Hlaváku Orient express.
HONZA09
---
---
16:45:15 8.7.2024
+7
MICHELLEDANIELS
---
---
15:42:03 8.7.2024
+7
Dnes opět Dlouhozobka :)
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam