• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ARGANNAH: Polsko brat! Meli jsme skvelou dovolenou, ja mam bozi vzpominky z detstvi;)
    A mne potesilo, jal jsem si lehce tukla na plyn naseho rodinneho vozu a frcelo to po dalnici, iuuuuiii, stale to mam v sobe!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ARGANNAH: Díky za tip! :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ARGANNAH: Wiedzmin jako z praku viď

    Nina Kodorska & WoWaKin - Cóżeś Ty Kasiu - 1670 soundtrack
    https://youtu.be/leCFGfmyu58?si=kW9-oBLMc5lJ-ljB
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Tyve ale bacha. Mám teď záchvat sériového sledování netflixích polských romcomů a uz koukám na druhý, co se odehrává na venkově. Ta estetika je tak zaklínačózní, že to dál nejde (a hudba v podstatě taky). Asi je to logický a očekávatelný, ale stejně jsem z toho totálně v šoku. Asi miluju Poláky a Polsko
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Z_RYBY_KOST: Vzhledem k tomu, že se tam vyskytuje Černý Nadýmač, začala bych poptávat zaklínače. :)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Vlčí Habřina. Obec, kolem které teď občas jezdím. Úplně mě to jméno dostává. Připadá mi, jak z nějaké fantasy...
    JONY
    JONY --- ---
    Potěšilo mě, že v záplavě toho ignoranstvi, které vyplavalo na povrch v souvislosti s boxerskou kauzou na olympiádě a neschopnosti pochopit, co znamená intersex, tak moje osmdesátiletá katolická matka s tím problém nemá, chápe to a ještě si sama k tomu dohledala informace z odborných medicínských zdrojů, aby si rozšířila obzory.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOUPLE: ID HOWKING je civilním jménem Karel Dvořák, vida.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Serm a tenis. Najs.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    Dnes jsem vítěz. Dát do pračky kalhoty a nové balení Zewa softis, tak to nebyl nejlepší nápad. :)
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    moudro dne

    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    OCTOPUSS: Říká někdo, před kým sousedi party úpěnlivě tají, aby jim tam náhodou nepřišel :-)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    MMORT7: You must be fun at parties.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jak za komunismu se ze smetánky staly dělníci, z dělníků "elita"...
    a když přišel samet, tak "elita" zůstala "elitou" a dělníci dělníkama...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Když máš málo kofeinu, přidej kafe do coly :)
    Tak uvidíme v kolik dneska půjdu spát...

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAJITA: Já taky nemusím, mám ji dobrovolně, abych nemusel lítat na poštu přesně z takovejch důvodů, jako je tenhle, nebo pokuty za parkování, když u práce někde nechám auto jako debil.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    SALVATOR: Tu mít naštěstí nemusím. Na PC se normálně prohlásím přes bankovní ID, proto mě ty údaje k mobilní appce zaslané poštou pobavily.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAJITA: Mě zas potěšilo, že to posílají i do datový schránky, když ji člověk má.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    přišla dneska fotka z tábora.
    podle stavu rozcuchu se sedmiletá od neděle nečesala :-)
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    MMORT7: Hele, cuklo ti v něm alespoň?
    Budu se opakovat, ale jak pravil jeden můj šéf, píča je pěkná věc, ale nesmí to být chlap. Jako by tě znal.
    Ale mám takový pocit, že ti to nepíšu poprvé :D
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    JAJITA: Vzhledem k tomu, že komunikuješ pravěkými způsoby, tak bys mělo vědět, žeje doporučeně a doporučeně do vlastních rukou a liší se minimalne jako víno a víno rybízové.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam