• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    NELLAS: jak jsem zjistil tak jsem se destiveho prokleti zbavil, uz ma toho peska nekdo jiny - amen.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MEMNON666: Snoubenka kterého z nich? I když... to je vlastně jedno :D
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    NELLAS: z prvni me napada nutnost vykoupat male maskacove chlapecky alespon v pulce turnusu nebo kliste na penisu hlavniho vedouciho, kdyz mu ho kolega zacal odstranovat tak vesla jeho snoubenka....
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DROOPI: Možná tě to deštivé počasí pronásleduje vždy, když potřebuješ připomenout, aby sis vzal čisté prádlo. Takové táborové prokletí :))
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Ja se tedy priznam k tematu, kdyz jsem byl jako cca 10 lety na tabore, tak jsem uspinil pouze jedno tricko a plavky, v kterych jsem i spal ehm 🙃
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MEMNON666: Povídej :)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    NELLAS: jako taborovej vedouci zazijes lecos, jsem rad ze je to minulost :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: no... já tyhle historky slyšela na nyxu od matek, co to pak praly ("mami, já nosil jen jedno tričko, abys neměla moc praní po táboře!" - pravda, prala jen zbytek tašky, triko šlo do popelnice rovnou)...

    a zase tématicky - jedné z holek jsem z tašky vybalila... zahradní houpačku? jako vážně? :-)
    (jen tu malou závěsnou na větev, ale!!!)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Uhm, já slyšela historku, že z tábora dovezli kluka, u kterého vedoucí dohlíželi, aby nenosil celou dobu jedno tričko. Co nikoho kontrolovat nenapadlo, bylo, aby si každý den vzal čisté spodary (celých čtrnáct dní nosil ty jedny). Tak ony to třeba nebudou vymyšlené historky...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jinak teda tématicky - dneska jsem si přivezla po 14 dnech nejmenší dítě a tašky starších (ti se vrací MHD zítra) a při vybalování mě zarazil poměr čistého a špinavého prádla.

    ale to je jen proto, že bylo takový horko a celou dobu byli v plavkách v řece, že jo? :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ERRTU: bezdětná kamarádka komentovala moji nadšenost z prodlouženého víkendu na Pálavě (po třinácti letech!) slovy "závidím ti to nadšení pro volný víkend" :-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    TRISSIE: bezdetny clovek nikdy neoceni tu moznost "nedelat lautr nic" :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ERRTU: na jednu stranu kurva kurva, na druhou stranu, i "je mi nedobře, zalezu do postele, budu pít čaj, koukat na seriály, číst si a podřimovat" je luxus, který si rodič umí vychutnat!

    (říká ta, která toto pozitivum ocenila kupříkladu při hospitalizaci se zápalem plic v době, kdy měla doma 3 děti do 3,5 - to blaho, celý den ležet, spát a vůbec neřešit, že někdo něco potřebuje, okamžitě a střelhbitě! :-)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Jak rodiče po čtyřicítce oslaví týden dítěte u babičky?
    Tak že můžou bejt konečně pořádně nemocný!
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    ACKO: Tím ten klip přesně končí - "my father said that if you survive February, it means you will live another year" :)
    ACKO
    ACKO --- ---
    ARGANNAH: dík žes mi připomněla, že si musím na konec února nebo začátek března naplánovat dovolenou, jinak mě to zabije, předloni jsem vynechala a skoro jsem jara nedožila
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Tenhle člověk vystihl absolutně dokonale povahu února - a někdo k tomu ještě dostříhal soundtrack z Disco Elysium. Dokonalost!

    A clinically depressed newscaster with Disco Elysium music
    https://www.youtube.com/watch?v=sjco86ekIlQ
    SADY
    SADY --- ---
    PIKKMA: ohhhhh, famozni
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Tyyyyjoooo já znám osobně člověka co je přesvědčený že je země placatá! A přitom je jinak celkem normální. Až ho zas uvidím mám tolik otázek :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam