• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    HAR4NT: no dovol, takový sprostý věci já nedělám!!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KOPRETKA: KÝCHAT!!!
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Kuřátko na slepici :D

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    ELISEBBAH: Křiklan?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ja vlastne nevim jestli je to do “co me nasralo” nebo “co me potesilo” ale asi sem, kdyz to ma happy end.

    Jsem tak trochu nespolecenskej autista a prace sveho casu ve sdilene kancelari pro me byla utrpenim. Tak jsem si poridil sluchatka s aktivnim potlacenim hluku a od te doby jsou jiz tretim rokem mym neoddelitelnym spolecnikem, byt kancl mam uz svuj a tichy.

    Nicmene dnes pri poslouchani podcastu se ze sluchatek zacalo ozyvat fakt silne vazbeni, az to vyhanelo ostatni cleny domacnosti z mistnosti aniz by je meli nasazene. Nevim cim to bylo ale vyzkousel jsem vse mozne od rozebrani, vycisteni, po znovu nastaveni anc atd atp. Nepomohlo nic a ja se uz videl jak je pouzivam jen jako hloupa sluchatka nebo vykvajznu dalsich x tisic za nova. Az tu jsem se dogooglil redditiho prispevku kde to lide resi a resenim zda se je nasdit si sluchatka a dlani pritlacit nausnik smerem k hlave. Ozvalo se jeste jednou zavazbeni nasledovane bozskym tichem. Uz to nevazbi a hraji zase paradne. Nevim co to je za cernou magii, ale jsem nadsen!
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Myslenka, ze mroz vypada jako obri slimak s klama. Uz ho nikdy neuvidim jinak.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    "Gelnarové se pak v tomto týdnu zastala influencerka Anita Bittnerová, kterou na Instagramu sleduje na 159 tisíc lidí. „Dobře, nevědomost nechápu. Ale co to je? To jsme všichni tak měkký, že jsou lidi ublížený, že někdo někde zahajluje?“ prohlásila ve videu."

    Dají tyhle dvě krůty dohomady trojciferný IQ?
    A co na to současný osnovy dějepisu pro ZŠ? Nebo kde soudruzi udělali chybu?
    To je matroš tvl :D
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Před chvilkou mi přišel balík a už visí! Je nejlepší. Můj!

    Juraj Florek, Qualification VI.

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Těší mě, že můžu pít alkoholický pivo a ne ty dešťový náhražky, protože ani to nejlepší nealko (a v těhotenství jsem toho ochutnala hodně!) nedosahuje podle mne chuti blbýho Gambáče. A taky mě těší, že už piju jen hodně výjimečně a nemívám na to chuť.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    V Koreji nehodlají riskovat, že jim olympionici přivezou zpátky z Paříže štěnice a na zavazadla cestujících z Francie nasadili čuchacího psa:

    South Korea’s sniffer dog hunts bedbugs post-Paris Games | REUTERS
    https://www.youtube.com/watch?v=BaoKJIWSIvI
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Včera v Hostivici ta roztomilá drobná blondýnka za volantem velkého náklaďáku autoškoly a jak se usmívala (rád bych si myslel, že na mě, když jsem kolem přijížděl na motorce, ale myslím, že byla vysmátá už jenom z toho, že točí tím velkým volantem :)).
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Kříženec bobra a dobrmana bobrman ohrožuje česko-polské pohraničí – Paralelní listy
    https://paralelnilisty.cz/2024/07/30/krizenec-bobra-a-dobrmana-bobrman-ohrozuje-cesko-polske-pohranici/
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NELLAS: coz mi pripomina grand tour a jejich predstavu jak by vypadala francouzka verze recenze na renolt megan :)
    Clarkson, Hammond and May Present: La Renault Mégane | Carnage A Trois
    https://www.youtube.com/watch?v=IUrdd-enMhY
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Konečně!!!! si můžu pšiknout a zakašlat, aniž bych se následně nemusela svíjet půl hodiny bolestí...
    A takova běžná věc, jako se pořádně vysrat, tak ten je taky k nezaplacení...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Po tátově smrti převzala řemeslo. Zuzana stahuje dřevo koňmi | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/spolecnost/po-tatove-smrti-prevzala-jeho-remeslo-23leta-zuzana-stahuje-drevo-konmi-tezka_2408140828_elev
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Kecáš :(
    KURE
    KURE --- ---
    Prší!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sach mat

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam