• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KURE: Kecáš :(
    KURE
    KURE --- ---
    Prší!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    sach mat

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Stavila se za mnou Jana. Dala jsem s ní poslední šáno z Lucemburska, zavolali dědovi(asi z toho dnes neusne) a kecali jsme hezky několik hodin. Dokonce jsem už dnes byla schopná se hýbat.. Takže jsme část kecání strávili na terase a já konečně po pár dnech byla venku... co ví si přát?
    jedna ,,maličkost,, by se našla, ale člověk nemůže mít vše
    NEI
    NEI --- ---
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    OCTOPUSS: dneska bych snědla i koťátko
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PIKKMA: Pokaždý když sníš maso, Alesh zabije koťátko!
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Po týdnu jim maso, oooou to je nádhera!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Zaměstnavatel nám poskytnul zdarma nějaké lehké občerstvení včetně minerálek a limo.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Z_RYBY_KOST: huh, co ty tady!?! Ta ryba nemela mit kosti
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    Perseidy.
    A že stačí vyjít ven na terasu nebo zahradu a koukat se. Máme tu libovou tmu (do tak moc velký řitě jsme se odstěhovali...)
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    Tímto momentem skončila moje letošní single parent epizoda. Prežili jsme.

    Nekonečnou slávu rodičům, kteří jsou na to sami pořád a dávají to, já bych teď zvládnul max pár dní v tichu brblajících termálních pramenů.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Potěšil mne celý víkend, kdy jsme v pátek dokázali dostat ty mé kluky na kolo. Pak návštěva, grilování a skutečně senzační večer, kdy se skvěle bavili velcí i malí.
    Další den pak na historickém Točníku. Těší mne, že je to pořád baví. Celou dobu trpělivá, pečující a milá Ona.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    NELLAS:
    Máti: sněz tu rybu, nemá kosti.
    Ryba:

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Pobavilo, že zlé božstvo z Pathfinderu 2e je ve skutečnosti mnohem progresivnější než drtvivá většina "hodných" konzervativců.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MICHELLEDANIELS: Z ukončení.

    x.com
    https://x.com/GyllKing/status/1822730453754708284

    The Olympic Mosquito welcomes the Greek silverfish, who hangs her washing on Death's own clothesline. Thank God for subtitles or I'd have no idea what's going on.

    #ClosingCeremony
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    předpokládám, že scena ze zahájení? :))

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Letěli tak rychle, že se posouvali do červené? :o
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    ADELHAIDA: děkuju! Já uvažovala podobně, ale zmatlo mě, že zběžné gugleni mi jiřičky ukázalo s bílým bříškem, který jsem na onom hejnu (pravda, v podvečer) neidentifikovala.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ADELHAIDA: Taky mě napadly jiřičky.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    DEADSLUT: Nejspíš jiřičky, nebo možná ještě břehule, ale ty jsou u nás dost vzácný. A bílý peří při pohledu zblízka moc ptáků nemá:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam