• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!

    Update 22.10.

    To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.

    Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
    rozbalit záhlaví
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    CUKI: no syn by byl zatím v hordě holek dost nešťastný🤣
    CUKI
    CUKI --- ---
    MARKYSHA: Nebyl to tenhle: LIMETA: ?

    Ten bude mít asi po večer dost jiné práce :-D
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    Syn odjel na lyžák,můžou mít odpoledne mobily, tak jsem řekla, ať mi občas napíše. Takže mi dnes přišla SMS:"Ahoj mami, tak jsem dnes lyžoval."
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Jestliže jde slepý na rande,

    může se zamilovat na první pohled? 🤓
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    poslouchala jsem o víkendu při vaření na ČRo druhý díl Šikmého kostela. Manžel mě vyrušil, protože něco potřeboval, a jak jsem byla myšlenkově ještě v Karvinné, tak jsem mu automaticky odpověděla s ostravskym přizvukem.

    koukal na mě, rodilou Pražačku, dost překvapeně - holt dobrý hudební sluch má i svoje nevýhody :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Minulej rok jsem vlastně náhodou zastavil v městečku Carmel by the sea. Je to taková milionářská kolonie u San Franciska, strašně divná nálada, stepfordsky paničky a americký psycho v jednom. Jak jsem tam chodil kolem a koukal na ty baráky, říkal jsem si jak je to nepříjemný a divně umělý místo.

    A nedávno jsem viděl seriál https://www.csfd.cz/film/67290-sedmilharky/prehled/ kterej je plnej extrémně nesympatickejch posh psycho lidí, nikdo tam není normální. A samozřejmě je to přesně z tohodle místa:D

    Tak pokud nebudete mít zrovna cestu do tyhle lidský zoologický, dejte si aspoň tenhle seriál, je to skvělé obsazený.

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Man With Suspended License Joins Court Zoom Call While Driving
    https://www.youtube.com/watch?v=j_-1CeYEwVY
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    Ze jsem stihnul zapad slunce na kopci

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Právě se mi splnil dlouholetý sen a zcela nečekaně!!!!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MORIARTY: To se přeci nevylučuje - mládí strávíš s budoucími veterinářkami, elektroniku/IT - aby sis některou z nich i mohl dovolit na chov - se doučíš potom :)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Nádherné překvapení, děkuji moc! ♡

    FINSON
    FINSON --- ---
    LUSINDA: Wow, tak to je teda "girl power"!
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LUSINDA: kolik asi zvladala k snidani parku..🤔
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dave Grohl má krásnou dceru, která zpívá líp než Cobain!
    ALL APOLOGIES - VIOLET GROHL | NIRVANA REUNION FIRE AID LA
    https://www.youtube.com/watch?v=KXHw8L9giow
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    LIMETA: píšu si jako poznámku pro příští život: žádná elektronika s jednou holkou ve třídě, veterinář!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DRABICZ: To mi připomíná jednu školu v přírodě kdysi. Jednoho dne sme dostali k snídani párky a spolužačky se na to moc netvářily. V životě sem snad nesněd k snídani tolik párků.
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    ATUARFIK: copak večer pokoj pro sebe, ale jídlo! Jeden z lyžáků nás jelo 5 kluků, ale stoly v jídelně byly po čtyřech. Takže na mne zbyly holky. A to bylo "já tohle nejím, mě tohle nechutná" prakticky u každého jídla, takže reakce byla "ukaž, dej to sem" a zatímco ostatní kluci byli věčně hladoví, já si nemohl stěžovat. Navíc, ke konci kursu pomalu ani na svah dojít :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam