• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!

    Update 22.10.

    To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.

    Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
    rozbalit záhlaví
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tak to je geniální! Chci v ČR okamžitě! Premiér Španělska je skvělej. Docela Španělům závidim..

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PETRUCCI: Tupoun je dokonalej!
    PETRUCCI
    PETRUCCI --- ---
    Včera mi došlo, koho mi připomínají! Tak jsem si to musela nakreslit! Kníže Ignor Macinka a jeho Tupoun Turek!
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Macinko macinko ko ko ko ko uber plyn malinko ko ko ko ko
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    MELDA: https://t.co/QY837B5oGB. Já řval smíchy u Macejko 😁
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tohle mne pobavilo, super.

    Být stále stár (parodie)
    https://youtube.com/shorts/bIx5tv9fHaQ?si=S2SP-dt-YjbWghyr
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: To fakt ne. Co by se tam dělalo s penězi?
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    PREKOTKA: O zpovědnici vim tak 20 let a párkrát za rok si tam jdu něco přečíst a pobavit se, ale o tom, že se tam daj lidem krást peníze jsem nikdy nevěděl. To se tam dělá jak?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PREKOTKA: Co? :D
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    PREKOTKA: Jak jako okrast?
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Pobavilo mě, že si GIOMIKY dělá ze zpovědnice Esterku a je tam smutný z nyxu.
    https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1264015
    SADY
    SADY --- ---
    koncert
    Ferrum Sidereum – Zu | Nové album na Deezeru
    https://link.deezer.com/s/32lchSaLCfL0CqI5qmTn4
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    PAN_SPRCHA: Vše je dildo, pokud máš dost odvahy ;)
    PS: zrovna dneska si dopisuji s museem na Sommě, přemýšlím se i zeptat na detaily :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Realkoholizované pivo!
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    PAN_SPRCHA: Ve Francii toho musí mít z druhé světové spoustu. Člověk to najde, neví, kam s tím, tak to jde odevzdat na místní národní výbor. A tam mu řeknou, co my tady s takovou nebezpečnou věcí, to si strčte někam. No, a neštěstí je hotovo.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TRISSIE: ," k úplně stejné situaci ve Francii došlo i v roce 2022. Tehdy se 88letý muž dostavil do nemocnice také s dělostřeleckým granátem v konečníku. "

    Wtf?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam