úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
Update 22.10.
To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.
Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
rozbalit záhlaví
EZOUN
---
---
20:18:28 3.2.2026
1 odpověď
+3
DRAGON
:
DRAGON
---
---
18:40:21 3.2.2026
1 odpověď
+8
Tak to je geniální! Chci v ČR okamžitě! Premiér Španělska je skvělej. Docela Španělům závidim..
MAR_TINA
---
---
18:10:41 3.2.2026
+4
PETRUCCI
: Tupoun je dokonalej!
PETRUCCI
---
---
18:09:46 3.2.2026
2 odpovědi
+45
Včera mi došlo, koho mi připomínají! Tak jsem si to musela nakreslit! Kníže Ignor Macinka a jeho Tupoun Turek!
MARIOO
---
---
17:51:59 3.2.2026
+2
VIDEO: Pronásledují mě zombie, bědovala nahá žena v Ivančicích. Pak pokousala policistu
https://brnenska.drbna.cz/krimi/35719-video-pronasleduji-me-
zombie-bedovala-naha
-zena-v-ivancicich-p
ak-pokousala-policis
tu.html#dop_ab_varia
nt=0&dop_source_
zone_name=hpfeed.szn
hp.box
EZOUN
---
---
15:48:11 3.2.2026
+15
R_U_SIRIOUS
---
---
14:19:07 3.2.2026
+2
[DR_NIKITA @ VČERA VEČER]
HEJSEK23
---
---
11:51:33 3.2.2026
+3
Macinko macinko ko ko ko ko uber plyn malinko ko ko ko ko
HEJSEK23
---
---
11:50:32 3.2.2026
+1
MELDA
:
https://t.co/QY837B5oGB
. Já řval smíchy u Macejko 😁
MELDA
---
---
11:18:13 3.2.2026
2 odpovědi
+6
Tohle mne pobavilo, super.
Být stále stár (parodie)
https://youtube.com/shorts/bIx5tv9fHaQ?si=S2SP-dt-YjbWghyr
KOUDY
---
---
10:42:42 3.2.2026
+2
NELLAS
---
---
9:01:34 3.2.2026
PREKOTKA
: To fakt ne. Co by se tam dělalo s penězi?
SEKELLE
---
---
9:00:14 3.2.2026
PREKOTKA
: O zpovědnici vim tak 20 let a párkrát za rok si tam jdu něco přečíst a pobavit se, ale o tom, že se tam daj lidem krást peníze jsem nikdy nevěděl. To se tam dělá jak?
NELLAS
---
---
8:58:05 3.2.2026
PREKOTKA
: Co? :D
SEKELLE
---
---
8:47:43 3.2.2026
PREKOTKA
: Jak jako okrast?
SEKELLE
---
---
8:08:43 3.2.2026
+2
Pobavilo mě, že si GIOMIKY dělá ze zpovědnice Esterku a je tam smutný z nyxu.
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1264015
SADY
---
---
22:02:08 2.2.2026
koncert
Ferrum Sidereum – Zu | Nové album na Deezeru
https://link.deezer.com/s/32lchSaLCfL0CqI5qmTn4
DRABICZ
---
---
21:09:26 2.2.2026
+6
PAN_SPRCHA
: Vše je dildo, pokud máš dost odvahy ;)
PS: zrovna dneska si dopisuji s museem na Sommě, přemýšlím se i zeptat na detaily :D
SALVATOR
---
---
20:46:08 2.2.2026
+2
Realkoholizované pivo!
ATUARFIK
---
---
20:32:48 2.2.2026
+29
PAN_SPRCHA
: Ve Francii toho musí mít z druhé světové spoustu. Člověk to najde, neví, kam s tím, tak to jde odevzdat na místní národní výbor. A tam mu řeknou, co my tady s takovou nebezpečnou věcí, to si strčte někam. No, a neštěstí je hotovo.
PAN_SPRCHA
---
---
20:08:17 2.2.2026
2 odpovědi
+4
TRISSIE
: ," k úplně stejné situaci ve Francii došlo i v roce 2022. Tehdy se 88letý muž dostavil do nemocnice také s dělostřeleckým granátem v konečníku. "
Wtf?
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam