úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
PREDSEDA
---
---
8:07:03 4.2.2026
+11
Není těch odesílacích emailů málo, Antone Weboviči?
FRK_R23
---
---
0:18:11 4.2.2026
MELDA
:
https://www.youtube.com/watch?v=Ux_6vdR8nq4&t=312s
FRK_R23
---
---
23:54:32 3.2.2026
+12
1. místo v lize pubquizu!
DRAGON
---
---
22:38:59 3.2.2026
EZOUN
: je to zmrd, no, co tam máš novýho?
ATUARFIK
---
---
22:00:40 3.2.2026
+16
Vidím to už po ixté a pokaždé mě to znovu pobaví.
EZOUN
---
---
20:18:28 3.2.2026
1 odpověď
+3
DRAGON
:
SALVATOR
---
---
19:57:15 3.2.2026
+4
DRAGON
---
---
18:40:21 3.2.2026
1 odpověď
+8
Tak to je geniální! Chci v ČR okamžitě! Premiér Španělska je skvělej. Docela Španělům závidim..
MAR_TINA
---
---
18:10:41 3.2.2026
+4
PETRUCCI
: Tupoun je dokonalej!
PETRUCCI
---
---
18:09:46 3.2.2026
2 odpovědi
+45
Včera mi došlo, koho mi připomínají! Tak jsem si to musela nakreslit! Kníže Ignor Macinka a jeho Tupoun Turek!
MARIOO
---
---
17:51:59 3.2.2026
+2
VIDEO: Pronásledují mě zombie, bědovala nahá žena v Ivančicích. Pak pokousala policistu
https://brnenska.drbna.cz/krimi/35719-video-pronasleduji-me-
zombie-bedovala-naha
-zena-v-ivancicich-p
ak-pokousala-policis
tu.html#dop_ab_varia
nt=0&dop_source_
zone_name=hpfeed.szn
hp.box
EZOUN
---
---
15:48:11 3.2.2026
+15
R_U_SIRIOUS
---
---
14:19:07 3.2.2026
+2
[DR_NIKITA @ VČERA VEČER]
HEJSEK23
---
---
11:51:33 3.2.2026
+3
Macinko macinko ko ko ko ko uber plyn malinko ko ko ko ko
HEJSEK23
---
---
11:50:32 3.2.2026
+1
MELDA
:
https://t.co/QY837B5oGB
. Já řval smíchy u Macejko 😁
MELDA
---
---
11:18:13 3.2.2026
2 odpovědi
+6
Tohle mne pobavilo, super.
Být stále stár (parodie)
https://youtube.com/shorts/bIx5tv9fHaQ?si=S2SP-dt-YjbWghyr
KOUDY
---
---
10:42:42 3.2.2026
+2
NELLAS
---
---
9:01:34 3.2.2026
PREKOTKA
: To fakt ne. Co by se tam dělalo s penězi?
SEKELLE
---
---
9:00:14 3.2.2026
PREKOTKA
: O zpovědnici vim tak 20 let a párkrát za rok si tam jdu něco přečíst a pobavit se, ale o tom, že se tam daj lidem krást peníze jsem nikdy nevěděl. To se tam dělá jak?
NELLAS
---
---
8:58:05 3.2.2026
PREKOTKA
: Co? :D
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam