úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
ENDER
---
---
11:20:25 25.6.2026
+3
ANTICLOVEK
: Jsem OSVC prodejna stetka :)
Nove budu teda zamestnanec...
ANTICLOVEK
---
---
11:19:36 25.6.2026
1 odpověď
ENDER
: pasák?
OLIII
---
---
11:19:07 25.6.2026
+2
Jak jsem si pěkně na načasovala dovolenou.. 13°C poď mi!
RUTHER
---
---
11:11:45 25.6.2026
ENDER
: A máš už kam jít?
ENDER
---
---
11:07:28 25.6.2026
2 odpovědi
+11
Tak jsem dal vypoved a dost me potesili kolegove, sef i muj pasak... Kdyz jsem jim rekl duvody, nikdo nemel co dodat a jen mi prejou uspechy a hrozi se budoucnosti beze me..
MELDA
---
---
9:41:45 25.6.2026
+2
KARLOSK
: No, koukam, ze jsi taky dosti kratkozraky, kdyz vsechny fotbalisty mas za simulanty a lidi co sleduji a fandi fotbalu, tak mas za chude na duchu. Myslim si, ze dal netreba cokoliv vysvetlovat.
Snad mozna ti doporucim se podivat treba na tohle 🤦♂️
Neslýchané – Spojené království: Vinnie Jones (2026) | ČSFD.cz
https://www.csfd.cz/film/1840422-neslychane-spojene-kralovstvi-vinnie-jones/prehled/
SAAYURI
---
---
9:05:11 25.6.2026
+12
Ten pocit, kdyz je vysetreni negativni. Ten me tesi vzdycky :)
PETER_PAN
---
---
8:24:25 25.6.2026
+3
ERRTU
: Tak tak. Jak chtel Macinka tu extremni kohabitaci a vstupovani do ucebnic politologie, tak ja myslim ze se mu dari :-)
KARLOSK
---
---
8:21:36 25.6.2026
1 odpověď
-1
MELDA
: Protože dobrovolně sledujou 22 brečících simulantů?
MELDA
---
---
8:11:30 25.6.2026
1 odpověď
+1
KARLOSK
: A co maji simulanti spolecnyho s tim, ze oznacujes lidi co sleduji nebo fandi fotbalu chude na duchu??
KARLOSK
---
---
8:08:25 25.6.2026
PAN_SPRCHA
: Tak retardů jako je on tam je spousty. On se zase někdo najde.
PAN_SPRCHA
---
---
8:07:14 25.6.2026
1 odpověď
+1
KARLOSK
: mohl udělat ještě hromadu škody ANO
KARLOSK
---
---
8:02:24 25.6.2026
1 odpověď
MELDA
: Nemám rád simulanty, no...
MELDA
---
---
8:00:21 25.6.2026
1 odpověď
KARLOSK
: Kamo, fotbal sleduju od malicka, nekolik let jsem ho hral zavodne, nekolik dalsich let jen hobby. Takze jestli jsem i ja pro tebe chudy duchem, tak dobre to vedet.
KARLOSK
---
---
7:44:14 25.6.2026
1 odpověď
+3
A k tomu všemu končí prokop v politice. Dneska bude krásně.
KARLOSK
---
---
6:25:12 25.6.2026
2 odpovědi
-1
Potěšil mě výsledek té debilní zábavy pro chudé duchem. Konečně bude zase chvilku klid.
ERRTU
---
---
21:56:14 24.6.2026
1 odpověď
+27
to jak se petr pavel coby bengálský tygr se znuděným výrazem a vědomím svého metráku a půl svalů, zubů a drápů, prochází hejnem vyděšených bezbraných a zbabělých opic, které jsou zvyklé řešit všechno vřískáním, to mi děla prostě dobře.
KOPRETKA
---
---
21:51:05 24.6.2026
+1
KOUDY
: akorát to sem jdu dát..)
KOUDY
---
---
20:41:03 24.6.2026
1 odpověď
+10
SIR_PROMOE
---
---
20:34:04 24.6.2026
+16
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam