ale jinak mě potěšilo, že se nám vylíhly jiřičky :-)
ti ptáci strašně řvou a někdy dost nasviní, ale fakt mě těší, že naše zahrada, i když nijak velká, je ostrůvkem biodiverzity mezi tújema s trávníkem, a máme tu spoustu vracejících se hnízdících párů - jiřičky, hrdličky, kosy, červenky, sýkorky, vrabčáky...