• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    Podělte se o trapné, vtipné nebo šílené příběhy ze seznamování.
    rozbalit záhlaví
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    VDFLAT: Já můžu potvrdit, že poděs níže rozhodně komunikaci přitahuje :)

    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    VDFLAT: samojed fungoval na mužské taky. Ale nejvíc všichni letěli na Huga. To byl kříženec francouzského buldočka a čivavy. A vypadal ještě vtipněji než to zní. Neskutečnej poděs z vesmíru.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    VDFLAT: Zlatej špic, taky fungoval :D
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    VDFLAT: Kdysi před věky, když jsem venčíval fenku jorkšíra, docela to na upoutání pozornosti mladých slečen fungovalo. Tedy vzhledem ke svému zadanému stavu jsem to nikdy nedostal do fáze schůzky.
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    Teď kolegové o seznamování přes psy:
    A: Když venčím Majdu (fenka dobrmana), tak na ni skoro pokaždý nějakou ženskou sbalím.
    B: Já občas venčím mámě Šimonka (pudl).
    A: A jak ti to funguje?
    B: Ty ženský, kterejm se líbí, maj obvykle tašku na kolečkách...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    BAAL: Chaotický hlad? :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Uplne v pohode, vlastne to bylo docela fajn randicko a pak najednou blik:-)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    BAAL: to je fakt divný, že tě někdo seřve a pokouše? :D Co spustilo takovou reakci? Předtím se zdála být aspoň trošku "normální"? :D
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    BAAL: proč tam není za 8) musíte nám vidět do hlavy a plnit přání s 10 minutovým předstihem, ještě než na to pomyslíme?
    Má co zlepšovat, holka...
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    LOVE_DALI: ja spis slovickaril nad tim nazyvat "Jeden z jeho vztahů" kdyz "Vydrželo jim to pár týdnů"

    ale kazdy ma asi tu definici slovniku jinde..))
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    _IOB_: To nikdo netvrdí. Stejně tak jim to klidně mohlo vydržet. ;)
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    LOVE_DALI: vztah par tydnu.. predpokladam tedy ze dlouhodoby vztah by byl pro nej par mesicu?)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    BAAL: Kamarád by nesouhlasil.
    Jeden z jeho vztahů začal prostě.
    Napsal dotyčné: "Chceš šukat?".
    Vydrželo jim to pár týdnů.. :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    Kdybyste potřebovali manuál:)

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    XARGH: mohlo by klidne byt... nebo je prostě zvyklý, ze se svět točí kolem něj

    Vsuvka mimo tema - malo kdo vi, ze narcis je stejne tak člověk, ktery o sobe prehnane pochybuje a tvrdí o sobě, že je nula
    XARGH
    XARGH --- ---
    MICHELLEDANIELS: narcis?

    rika se, ze cloveka nejlepe poznas po delsi dobe stravene v kruhu jeho pratel, protoze tam je zvyklej nepredstirat.

    Nekdy jsem premyslel nad resenim se stopkama. je to extrem, takze spis jako dusevni cviceni :)
    1. sedis nekde, protejsek mluvi a mluv
    2. sere me to, zapinam stopky
    3. uz nemuzu a tak se ptam "uz jsi zkoncil"?
    4. pokud neni uplnej lidojed rekne ze jo
    5. vytahuju stopky, rikam: "tvuj monolog trval 4m35s" v ramci reciprocity te prosim, abys stejny cas venoval ty me a neprerusoval :DD
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    XARGH: někdo to ma z nervozity, ale tohle mi nepřišlo. Spis mi to přišlo, jak kdyby si trenoval nejaky proslov a vubec ho vlastně nezajimalo, komu to říká. Opravdu to bylo zvláštní. Ja sama jsem ukecana, ale vím to o sobe, tak se obcas snažím držet. Ale tady jsem se spis snažila zapojit, abych aspon lehce rozvinula trochu zajímavou cast... no a pak to uplne vzdala, když nebyla šance se projevit. Cely rande byl monolog a nejvíc jsem si pokecala s číšníkem, kteremu jsem rekla "dobry den, děkuji a nashledanou"

    Celkově byl prostě neohrabanej. Kamarádka ma zasadu, že kdyz chlapa pozna, tak ho bere do společnosti, aby se ukazal, jak se umí chovat. Vubec to neni spatna taktika, protože mně to take umí imponovat, když chlap ví, co se sluší.
    XARGH
    XARGH --- ---
    MICHELLEDANIELS: mela jsi pocit ze ho fyzicky pritahujes nebo se k tobe choval napr spis jako ke kamaradce?

    tuhlectu potrebu zvanit a zvanit o jen sobe znam a je to hrozny! nemusi to bejt jen pri randeni.

    E. Fromm: "mluveni se stava navykem, pokud mluvim, vim, ze existuji, ze nejsem NIKDO, ze mam praci, rodinu. A mluvenim se v tom sebepotvrzuji. Potrebuji ovsem nekoho, kdo by mi naslouchal. Kdybych mluvil jen sam se sebou, zblaznil bych se" :D
    Umeni byt, str. 26
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Myslim, ze tohle uz bude asi poslední z aktualni sbírky.

    Cca pred rokem jsem mela tendence učit se řemeslu (proste makat rukama), tak jsem si domluvila brigadu v květinářství. Takove rodinne, kde byli ochotni mě vse naučit, že pry je to lepsi, než kdyz jim tam chodí holky, ktere se uz naucily prasit kytky v řetězcích.
    Na podzim, po poslední dvanactce v týdnu, jsem se rozhodla jít na rande a klukem. Uz od msg bylo znat, ze je upovidany. Domluvili jsme se, ze se sejdeme na Újezdu a skočíme do jedne hospody nedaleko. Lokal prazdny, takze jsme si mohli opravdu vybirat, kam si sedneme. Necham ho vybrat stul - vybral stůl u dveří, což bych i nejak pominula, ale rovnou si první hrcnul a ja byla nucena si tak sednout naproti nemu, úplně ke dveřím (první velké mínus). Takže nejen, ze na me silne táhlo, také jsem sebou cukla pokazde, když nekdo vzal za kliku.
    No nic... na to pivo to prece přežiju.
    Pokračovalo to tim, ze mi zacal vyprávět cely svůj život. Děsně nadšeně, tak nadšeně, že jediné co jsem k tomu stihla říct, bylo "hm" nebo "aha". Opravdu jsem se snazila na nejakou cast zeptat, rozvinout, ale proste jsem neměla šanci. Jak kdyby mel naucenou básničku a nikdo mu to nesměl přerušit.
    Takže jsem tam unavena, promrzla sedela na pruvanu, usrkavala studený pivo, poslouchala opravdu nezajímavý zivotopis a u toho kyvala.
    Když me pak doprovázel na tramvaj, tak mi vypravel jak rad foti, ale netradiční veci. Jako lidi účastnící se stavek nebo, ze ma nadšení pro novou budovu národního divadla či muzea, že pry je to mnohem hezčí, nez původní budovy... No a to už byla nejposlednejsi z posledních kapek...
    Třeba by nebyl pro nekoho, tak hrozny, jen jsme si treba nesesli, ale za me porušil všechno, co se na rande porušit dá... Nekdy je az děsivé, jak si člověk může rozumět prea zpravy a v realitě je to úplně jinak.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    CADDY: Heleť to se prostě nedalo. To byla přesná kopie mě a via versa. Když jsem se zasekli u toho, že už jse ani nic neříkali a věděli, co ten druhej chce říct/si myslí, tak to bylo freaking.
    CADDY
    CADDY --- ---
    LOVE_DALI: a co bylo teda špatně? :D
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    ADAMIRA: Svět je malej :D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOVE_DALI: Jsem si oddechl, očekával jsem na konci že jste se dozvěděli že jste příbuzný :))))
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Asi největší mindfuck rande jsem měl s jednou slečnou, kdy jsme si už nějakou dobu psali, nějak jsme to nehrotili a ona jednoho dne přijela do Prahy.
    Už po netu bylo jasný, že jsme si v lecčem podobni.
    Nicméně, co následovalo potom, co přijela, mi vyrazilo dech.
    Sešli jsme se na Hlaváku, kde jsme se hnedka vykousli. Několikrát.
    Pohoda, na to že se vidíme prvně, to celkem šlo.
    Vzal jsem ji do Prokopáku a tam už "zábava" začala. Pokud jsme se zrovna nelíbali, tak jsme se bavili. Ale ukázalo se, že jsme naprosto stejní.
    Stejené chování, stejné reakce, stejný sakra všechno.
    Skončilo to u toho, že jsme vlastně už ani nic neříkali, protože to nebylo potřeba.
    Bylo to jako jeden duch ve 2 tělech.
    Odd as hell!
    Slečna zůstala přes noc, a pak už jsem se nikdy neviděli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam