• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICHELLEDANIELSBizary ze seznamek, aneb jak nerandit
    Podělte se o trapné, vtipné nebo šílené příběhy ze seznamování.
    rozbalit záhlaví
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    PETULA21: Jeden filuta dokonce "držel stolík" Poněkud jsem se vyděsila, ale po bližším ohledání se nakonec ukazalo, že se jedná o stůl.
    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    ANNIKA: Jako já si říkala, že infantilita není úplně problém. Taky k ní občas nemám daleko..) Ale tohle, tak to je nejdál.. :D
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    PETULA21: To mi připomnělo jednoho typka, co vypadal docela v pohodě, ale jak otevřel pusu...
    Místo telefonu měl tydlifon, místo klávesnice klobásnici, u krajnice zapárkoval, haha, zapárkoval, chápeš! A překvapeni vyjadřoval slovy "Jejdamane, teda teda!" Po pár minutách to bylo regulerne na blití,a i kdyby vypadal jako Adonis, tak ne. Fakt ne.

    Super jsou taky zdrobnelinkari, protože máloco dodá punc muznosti jako šišlánkování a zdrobnovani každýho druhyho slova. A když člověk poprosi, jestli by to nešlo bez toho, tak je poučen, že ale to se přece holkám líbí. Tak určitě. Nedejbože, když dodají i básničku sestavenou dle zlatého pravidla, že co konci na stejné písmeno, to se rymuje...

    Na VŠ mě kdysi uhanel spolužák, co byl děsně vtipnej, akorát si to myslel jen on sám. A pořád do mě tlačil nějaký frky a pak se jim smál, až se placal do kolen. A divil se, že se nesmeju. Já pak říkala už nevím co, ale začínalo to, že bych navázala... A on vitezoslavne zařval "Já bych navázala - a tkaničku si zavázala! Chachachá, ale ten byl dobrej, to musíš uznat!" A u toho se huronsky chcechtal a placal mě do ramene. Taky to neklaplo.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: imho, ac nejsem jazykozpytec, se tohle vine lidovou tvorivosti jako ariadnina nit labyrintem dejin. je to tak na urovni rikanek pro deti, ackoliv to vyzniva jako boomersky vtipy. nachcany tetky u vina se stejne rozchcechtaji, takze na tom sul zeme muze v klidu fungovat a vesele se mnozit :-)
    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    IMHO tohle není infantilní, to je jen slizký. A ani jako blbý vtip to nevidím.. ale jasný, každé zboží...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: dve infantilní osobnosti mi k sobe moc nejdou, ale najde se nekdo, kdo to vnímá roztomile.
    Tady chtel byt asi někdo vtipný. Dřív me takove profily bavily - zvědavost, co se za tim skrývá.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    každý zboží má svýho kupce, infantilní dispěláci existujou a je pro zbytek světa obecně nejlepší, když se spárujou, vyzdobí si svůj byt kravinama, tak šukají jako králíčci a ostatním nelezou na oči :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Ja myslim, ze to svoji cílovku má - osamele zeny s kočkami?
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    MICHELLEDANIELS: jak říká klasik: humor tak černý, že by se na něm dalo klečet :)
    PROBUZENY
    PROBUZENY --- ---
    Spíš z kinderu :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    RAINBOF: tohle je z Tinderu
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICHELLEDANIELS: na jakouze seznamku to chodis ?
    CADDY
    CADDY --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak teď už jsem fakt asi viděl všechno 😁🤣
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: jo takhle, facepalm
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: prostě trocha černého humoru...
    "George Perry Floyd, Jr. byl Afroameričan, který zemřel kvůli zákroku policisty Dereka Chauvina. Chauvin byl velitelem čtyřčlenné hlídky, která byla přivolána poté, co Floyd v obchodě zaplatil svůj nákup padělanou bankovkou." - byl "zakleknutím" zabit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak ted uz to vubec nechapu
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: zakleknout
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CHA1NDLER: ja si pockam na oficialni vysvwtleni
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    PALEONTOLOG: pojídání banánu..?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: nevim co znena "hazet flojda", napada me dost siroky spektrum cinnosti :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam