• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERWATCHPrezident Petr Pavel
    Vse o nasem prezidentovi.
    rozbalit záhlaví
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOPRETKA: Asi lidi Pavla volili z nějakýho důvodu žejo, jedním z nich bylo že doufali že odstraní papalášství a heled, projede se bez helmy (je to PREZIDENT, bere plat, nese to s sebou určitý omezení a do tý funkce šel dobrovolně) a už je to zase samý "no tak se nic nestalo" a "práskači" apod.

    BTW. to není kritika Pavla, ten se k tomu postavil, jak jsem už psal, správně.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ADAMIRA: nerozumím řeči tvého kmene.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    BTW. oceňuju že se k tomu Pavel postavil správně a ne jak by si místní obdivovatelé přáli - TO je přesně to co ho odděluje od Zemana a další svoloče.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOPRETKA: Tohle je krásnej případ toho, na co jsme si tu za 20 let zvykli a co považujeme za správný, i když se všichni tváří jak hrozně moc jsou proti - nedostaneme to ze sebe.

    Co chcete vyčítat Zemanovi nebo Klausovi když se chováte NAPROSTO stejně? Whats the fucking point mít Pavla jako prezidenta? K čemu tohle všechno bylo?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    ok, tak já jsem z vesnice, kam jezdí a kousek odsud byl zachycen bez helmy u benzinky(taky jsem tam jezdila s tátou, tou zadní cestou, já řidila auto a bylo mi 13).. prý se tu i ví, kdo to poslal do novin, nějakej místní kokotek, ale mě ty jména tu nic neříkají..
    no nicméně, vždy když tu je tak jsem v praze a obráceně, tak snad se jedou potkáme a dáme pivo.. ale můj děda, jako 90 letý důchodce je vždy ve střehu a sleduje jeho pohyb po vesnici důkladně..)

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    KOPRETKA: No, neda se rict tak uplne sledovaci, jako to bylo u slavneho DJ Spiny, ale pokud mas neco k tematu Petr Pavel. Pak proti gustu, zadny disputat. ;o)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    tohle je sledovací auditko po tom co už tu není mezi náma Mistr Špína? já jen, že teda bych taky něco měla..)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    GLOBETROTTER: Jo šikovných lidí tu máme dost... např. v IT, vědě atd. Ale s politikou a tu mám hlavně na mysli, to bylo složitější, minulí prezidenti, předseda atd... ale zlepšuje se to trochu.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JARDABEREZA: Omlouvám se za off topic, ale před pár dny jsem otevřel (tištěné) lokální noviny v USA (komunita cca 1,5 milionu obyvatel) a psalo se tam o čtyřech obyvatelích Česka: Miss world, archeolog se vyjadřoval k novým poznatkům o milion let starému pazourku z Ukrajiny a ve sportovní rubrice byla zmínka o dvou tenistech :-)
    #kecy
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Je to nezvyk číst o naší zemi ve světovém tisku a mít u toho zároveň pocit hrdosti :-D

    How the Czech Republic has just stopped Putin cold and saved Ukraine
    https://www.telegraph.co.uk/news/2024/03/13/ukraine-russia-war-czech-artillery-155mm-shells-avdiivka/
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    JARDABEREZA: v návaznosti též
    Prezident vydal svou první knížku. Píše v ní o svých cestách, myšlenkách i o tom, že čtyři ”hradní” slepice snesly 370 vajíček | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://domaci.hn.cz/c1-67302910-pavel-navazal-na-klause-vydal-knizku-o-prvnim-roce-na-hrade-ve-vyprodeji-neskonci-rozdal-ji-zdarma
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    Petr Pavel není skvělý politik. Ale je výborný státník | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://art.hn.cz/c7-67303010-11um3n-b8ce0c43b9c5503
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    VANEK: To zní, že někdo chtěl strašně moc napsat (bulvární) článek, ale pak zjistil, že k tomu nemá informace a potřebat někam vyblít svoji frustraci :-D
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    VANEK: proboha tak tomu říkám článek vytaženej z prdele

    a ještě od "Šéfkomentátora", jesus...
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    PREDSEDA: Btw.Pokud na mě jako na prezidenta může někdo tlačit, tak někde něco hodně smrdí.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    ADAMIRA: já s Klausem ve spoustě věcí souhlasil, v některých ne, amnestií na poslední chvíli mě nasral a teď jím opovrhuju. Čím mě ale nejvíc a to absolutně naprosto zklamal, bylo podepsání Lisabonský smlouvy. Tak dlouho mlel o tom, že jí nepodepíše a nakonec jí podepsal, ale tvrdil u toho, že s ní nesouhlasí. To u mě lidsky klesnul na dno, protože když s něčím nesouhlasím, tak to nepodepisuju, a pokud na mě tlačí, podám demisi.

    Petr Pavel se mi zatím jeví jako slušná reprezentace a zatím dělá to, co od něj čekám a jak to od něj čekám.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SCHWAB: památná bota, na kterou šlápl prezident :)
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    SCHWAB: Omluvil se? Nabídl jsi i druhou k pošlapání?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SCHWAB: a šlápl mi na nohu, když se kolem mne prodiral na své misto
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam