• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEETOYOTA
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    Hele pomoct tomu jde
    Ale obecně jetejm autům takovej zásah ve spolehlivosti nepomůže
    Tuplem pokud se nejedná o vyjímečně spolehlivý motor, což ani revidovaná d4d fakt není
    Za mě jediná úprava co dává smysl je přehrání mapy za tovární u uškrcenejch verzí totožnýho motoru
    Jinak kdyby ses k tomu rozhod, tak doporučim týpka, co trochu ví co dělá a nedomrdá ti celkovej soft auta (mě řešení napadení kutilem s chiptuningem u posledního auta stálo asi 150k+)
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    HERR_FLICK: Proc by to nejezdilo? Jinak jsem samozrejme rad, to ale nevylucuje ze by to mohlo jet krapet lip
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    MATEJICEKKK: buď rád, že to jezdí jak to je
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    Nenechaval ste nekdo cipnout naftovou Toyotu? Konkretne Avensis 91kw.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    SEJDA: ok, taklhe nejak bych to videl taky - originaly na zimu, na leto neco krapet elegantnějšího..
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PSYSBEE: ano Ronal, ja nejsem moc na znacky. Ale autickari mi potom rikali, ze je to dovra znacka.
    Ja jsem je kupoval protoze byly lehke a vypadaly jaks taks. No maji tenke sloupky tak je pouzivam jako letni a ty originalni toyotacke s masivnimi sloupky jsou zimni, aby povitove lepe chranily brzdy pred soli :) Ale to nemam nijak vyhodnocene ani z vyzkumu jineho, jenom muj pocit.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    SEJDA: diky za tip, jen nemyslel si Ronal?
    Litá kola, alu kola Toyota Auris typ E15 model 2015 Touring Sports kola 16 " | Elektrony.cz
    https://www.elektrony.cz/cs/alu-kola/konfigurator/toyota/toyota-auris/typ-e15-model-2015-touring-sports/16/#?relatingPriority=1&f[producer][]=Ronal
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PSYSBEE: my jsme to resili se znackou Roland, a jsme spokojeni, jsou mnohem mene odrene nez originaly ;)
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Nekdo tip na pěkný alu R16ky k Toyotě (Auris/Corolla)?
    Budu řešit sice až na podzimní přezutí, ale přemýšlím, že bych si na konci léta koupil nějaký nový pěkný alu a na ty stávající si nechal přezout zimní gumy, co mi zbyly z předchozího auta.
    TOMASS
    TOMASS --- ---
    INOX: Jsou matky na plecháče železné, a na alu disky nějaká slitina s podložkou. Těmi utáhneš jak plech tak alu. Ale né obráceně. Dojezdovku utáhneš taky oběma dvěma druhy.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MARASAN: mam verzi bez navigace, tam to nejapis nejde. a za dohrani chtej prachy.
    Ale diky za tip, v patek do Toyoty jedu na vymenu vadnyho repráku, tak se zeptám kolik za to.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    JANFROG: diky, kdyztak se zeptam, asi mam par dotazu

    btw: muj Auris ma (bohuzel) multimedialni system Toyota Touch 2, kterej nepodporuje Android Auto - pouze snad starsi Mirror link, kterej snad uz neni v novych verzich Androidu podporovan. Tj. mam tam celkem velkej displej, ale s pramalym vyuzitim.
    Ma nekdo info-hint, jestli/jak/jakou aplikaci se i tahle starsi verze da nejak propojit s mobilem s novym Androidem - tj. ovládání mobilu na displeji auta? Ev. zrcadleni, abych si aspon Waze mohl pustit na ten celkem velkej screen, kterej je defacto-bohuzel- strasne nevyuzitej..
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    (jako je to 1.6 benzin, ale jestli Valvematic nebo neco jineho si nevzpominam)
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    PSYSBEE: To mam myslim ja (nejsem ted doma abych to zkontroloval), ale kdyby neco, asi ti stejne moc neporadim, ja se v tom radeji moc nehrabu...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    INOX: hele zatím nic konkrétního, ale tak do budoucna, když by se něco dělo..
    INOX
    INOX --- ---
    PSYSBEE: V praci jsme meli aurise s timto motorem pul roku/rok (nevim presme) na operak. Nejspis neporadim, ale ptej se.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Jen pro info - je tu nějaký majitel Toyoty s motorem 1.6 benzín Valvematic?
    INOX
    INOX --- ---
    JANFROG: Pro uplnost posilam screenshot. Je tam i rozmer toho disku.

    JANFROG
    JANFROG --- ---
    INOX: Dily. Ja mam "plechace' (teda jesti se tomu tak v cestine rika :-). My to prave pouzivame vicemene jen na vylety do hor, takze bych to fakt chtel. Nesmysl za to si asi klidne dam :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam