• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHNovodobí poustevníci, samotáři a lidé žijící dobrovolně na okraji spoelčnosti
    Články z medií, osobní zkušenosti/setkání s lidmi, kteří si zvolili svůj život vyčleněním se ze společnosti.
    rozbalit záhlaví
    XARGH
    XARGH --- ---
    ROARCK001: to sis vybral divnej citát kamo 😂

    Btw tohle psal o Sobě

    Dvoří se vznešeným, které nenávidí, a boháčům, jimiž pohrdá“ (1753 - Rousseau, Rozprava o původu nerovnosti mezi lidmi, s. 98).
    ROARCK001
    ROARCK001 --- ---
    Postuju kvuli vypichnuti rozdilu mezi zivotem pro sebe a zivotem v odrazu mineni druhych, Roussoauv charakter a podstata divocha tady neni to dulezity
    XARGH
    XARGH --- ---
    ROARCK001:
    TSOH:

    Rousseaua si strcme nekam, ten chlápek byl full of shit typ narcistniho parazita :D

    typickej rozpor mezi tim, co tvrdil a co doopravdy dělal :)
    Emil čili o výchově vs (NE) výchova vlastních DETI atd

    Ušlechtilý divoch byl myšlenkový konstrukt bez souvislosti s realitou. U potomků původních narodu to není moc oblíbené :D
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    TSOH: jako, jses moderator a jestli fakt chces, ja se klidne o ty veci cos vypsal podelim. Fakt jakoby nemam moc do ceho pichnout, casu spoustu, veci se mi o sebe staraji samy, a storek je tady tolik ze muzu psat romany, at uz tenhle dum a jeho historie, nebo celej ostrov ma toho tolik ze to radsi nebudu otevirat. Mam par kamosu na fb co se semnou furt bavi a vetsinou otravuju jen je :)) Ja vim proc tady na mne neznamy IDcka machaji svym spodnim pradlem, a celkem se tim i bavim, ale fakt to neni zamerna provokace, a nechci z toho tady delat muj flame war koutecek. Obavam se ze muzu napsat a sdilet cokoli a tyhle lidi stejne vylezou, mam s tim celozivotni zkusenosti. Ted rozjizdim vcely a vsazim se s vesmirem, ze se lidi budou bat i toho medu. Protoze ja jsem proste strasnej :))

    TSOH
    TSOH --- ---
    SAGUS: Ty jo, díky.. Nic mazat rozhodně nebudu... patří to sem.. užívej..
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    TSOH: "Dle toho co sem vkládá v podstatě trochu volá o pomoc.. Život je mnohdy boj." kamo jses frajer a normalne si mne ted dojal. jeden co vidi neco jineho nez konec svyho poblityho nosu, fakt si to cenim... a klidne vsecko co jsem sem hodil smaz, mne se z toho vesmir fakt nezesype :) dobrou
    TSOH
    TSOH --- ---
    Od teď vás poprosím, aby jste se drželi tématu diskuze.
    Chápu, že je to složitá sutiace, ale SAGUSe chápu, že fakt žije stylem, který je k tématu skupiny a pravdou je, že to zde nemusí zanášet jeho všemožnými vejšplechty. Dle toho co sem vkládá v podstatě trochu volá o pomoc.. Život je mnohdy boj.
    SAGUS: poděl se s námi třeba nějakýma vychytávkama ohledně života bokem a v ústraní. Máš elekriku? Jak řešíš hajzl? Voda? Praní prádla? Jak v zimě? Máš kamna? Nějaké fotky místa kde žiješ? Historie daného místa? Nějaké zajímavosti v okolí? Pověsti, příběhy, fajn lidi, ženský...
    -----
    A nějaké nadávání lidí, kteří se maximálně dovalí do Crossu na brko do Holešovic jsou skutečně mimo mísu...
    AIDA12
    AIDA12 --- ---
    SAGUS: Ty vole tobě to dobře jede, nechceš takhle náhodou jít blejt někam do prdele ??
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    (ja vim, utrafena husa :).. to byla jen recnicka otazka, pokracujte dal ve vyplachu vlastnich zaludku je to uchvatny .)
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    INDIAN: aha, a ty jses kdo? :)

    Aiwass - Diliny
    https://www.youtube.com/watch?v=edkPp2CfRzk
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TSOH: onzije v domeni, ze realita je internetovej circlejerk a vztahy fungujou jak jeho zrovna napadne. jinak nevim co psal ^_^
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SAGUS: Hele ja sem asi lopata a holt tem tvejm interpretacim z hury nerozumim, nicmene jediny co na me ze tvejch prispevku dejcha je to, ze postradas jakkoli sebekriticky mysleni a jakejkoli jinej nazor okamzite polarizujes na opacnou stranu, viz tlaceni svyho tvrzeni jako nemennej fakt ci kohokoli kdo ti odporuje oznacovat za korporatni krysu z kanclu.
    Jinejma slovama tvuj zjevne despotickej charakter nezapres ani tim zes mel stesti vyrustat jinde nez na intru 3.letyho ucnaku kde hlavni zabavou je tuneni vejfuku u 30 let staryho golfa a neni z tebe teda primitiv kterej denne leje lahvace u bedny a mlati manzelku a deti ob den, jenom protoze tenhle svet je zkurvenej.
    Vono totiz to neustaly hledani vinika doprovazeny pseudointelektualnim eterickym projevem znaci to, ze ses jenom v podstate zamindrakovanej sebestrednej narcis.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    SAGUS: ty jsi tak zbytečná existence, že nejlíp ti bude v ignorlistu. Pápá ty dementní nedomrlče
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    JARDABEREZA: tohle je taky dobry :)) . zaklad projekci je, ze to co ma nekdo v sobe predpoklada i v jinejch lidech. Obcas je to tak, a obcas je to vedle jak ta jedle. Ja si napriklad dlouho myslel, ze kazdej ma srdce a dusi.. a taky si to obcas mylne promitnu do nekoho kdo je ve skutecnosti uplne prazdnej. Stane se. To s Xchatem... takovyhle vzorce chovani mi nic nerikaji, ani nerikali... ani na prvnim stupni zakladky, ani ve skolce, a uz vubec ne ted. Ja mam dokonce problem verit ze jsou lidi co takhle skutecne mysli a chovaji se.. a hele.. Jarda Bereza to ma uz od utlyho detstvi. Neni divu, ze musi verit ze to urcite ma v sobe i nekdo jinej :-*

    Jeste mi to ujasnete, protoze tohle byl muj prvni post na nyxu snad po mesici nebo dvou.. to si jako predstavujete, ze celou tu dobu premejslim a resim, s cim se zas vytasim tady, na nyxu, abych si doplnil davku pet a pul minusek od neznamejch lidi, a poslal vlnu skodolibe flamewar napric vasima kancelarskyma zidlema, ponevadz bez toho nemuzu zit? Je to fascinujici.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    SAGUS: 😘

    id. Jardabereza tě vystihl naprosto dokonale.
    k ubožáčkovi jakým se tu presentuješ už netřeba nic dodávat.

    ani tu narážku na piko vibe jsi nepochopil. Prostě víš ještě úplný hovno a je to na tvém projevu hodně znát
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    HEJSEK23: a ty mne znas, Hejsku? Nejses nahodou nejaka podrztaska od ID Banan, nebo tak? Kalifuv podkurovac? Zajimalo by mne odkud se vzali ty projekce :) to piko mne pobavilo nejvic, to mate nejakou traumu v rodine nebo se ti profetoval kamarad? Pravda je ze beat do kteryho jsem to nandal je hodne energickej a zivej, proto i kilometrova slatanina sleduje stejnou flow a kadenci. S pikem nevim co bych tady delal, ja jedu uz nekolik let jenom dve kavy a 200 jointu denne a vidis to, stejne jsem proti nekterym pomalejsim jedincum tak zrychlenej a zivej, ze si musi predstavovat kdovi na cem to jedu :). To stejny se mi delo loni, kdyz mne lidi nachazeli po celonocnim malovani tancit s kostetem pri uklidu. Je to hrozny na tyhle planete polomrtvejch zombie, clovek se musi porad tvarit ze je taky blbej jak tago, unavenej a nemocnej, jinak okamzite hate a teorie co za ZLO do sebe peru, ze se furt culim na svet jak debil a jeste se u toho bavim :).

    Vis ten text je napsanej schvalne tak rostacky aby zpusoboval reakce vseho druhu, cilenej na nikoho a na vsechny (vcetne autora), jako tabletka na prujem. O mne se neboj, mne neni ani do breku, ani si na nastence v kuchyni nekrizkuju plusky a minusky. Dost mne mrzi ignorance, predsudky a na hlouposti zalozena pycha, ale to asi kazdyho, ne? Jen si pod tim kazdej predstavuje neco jinyho. Diky ze si se s nama podelil, co a kde tlaci tebe. Udelal si mi radost protoze to na tebe proste zafungovalo.. Kybl jsem si ale zapomnel doma, takze z tech tvych psouku pisnicka nebude, sory. Nechces se jeste chvili cukat, jsem zvedavej, co z tebe v obhajobe tvyho dojmu ze mne, jeste vypadne :)
    JARDABEREZA
    JARDABEREZA --- ---
    HEJSEK23: Připomělo mi to mě, když jsem na prvním stupni základky chodil na XChat a vytapetoval místnost nějakými nesmysli a hovadinami dokud mě nevyhodili a pak tam přišel s jiným účtem atd. Nebo jsem vyhazoval lidi z místností, když ze mě byl náhodou zrovna správce. Jako děcko jsem prostě jenom chtěl prudit, abych měl pozornost a mohl si o sobě něco myslet. Na druhém stupni základky jsem z toho už vyrost a přestal s tím :-D Když děckám nedáte pozornost, zkusí jiný způsob jak jí získat... na stejném místě nebo jinde.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TSOH: ale píču. Chudák tady bulí že dostává mínuska a závdavkem naloží kilometrovou slátaninu.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    HEJSEK23: Krása je v očích toho, kdo se dívá :-(
    TSOH
    TSOH --- ---
    ROARCK001: Ta druhá část hodně sedí na určitou část lidí zde na nyxu, co se zde jen roky placaj navzájem po ramenou, hecujou se, honí si zde svá narcistní ega a blejou stále dokola neuvěřitelný fekalie s touhou na sebe upozornit a zalíbit se...
    TSOH
    TSOH --- ---
    HEJSEK23: Jako sorry, ale teď jsi sám vyprodukoval mega sracku.. A uvědom si, že ty palecky o kterých zde píšeš jsou normálním lidem u prdele...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam