• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WEWERKAČtverečkování, Tile hunting
    RICK
    RICK --- ---
    včerejší východní zalovení +17[] a získ důležitého [] u Kamenice-Ládví, které zapříčinilo rozšíření max square na 25x25

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MARASAN: Gratuluji k nove zavislosti :) Vzdycky si predem naplanuju nekolik tras do zasoby (treba 5-8) a pak vyrazim smerem kde treba nebude prset nebo kde dobre fouka vitr. Planovani u me znamena travit spoustu hodin sledovanim map. Jestli je to jetelne na silnicce, jestli je cesta skutecne cesta a ne jen zarostle pole. Pak taky pocitam stoupani a snazim se najit logickou cestu mezi vsemi body cesty. Zaroven uz ted nejezdim vsechny ctverecky v dosahu, protoze vim, ze tudy pojedu nekdy priste a vezmu ctverecek pak.
    Pulka zabavy je uz jen planovani :) Skoda, ze vetsinu tras mam naplanovano na silnicce a zatim jsem ji jeste nedala dokupy.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Tak jsem se namotal; zacelil jsem 3 ctverecky a mam naplanovanou 1 jizdu s dalsima 5 kouskama.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MARASAN: prakticky rok a pul nevozim cyklokomp a koukam, ze to je skoda. Nezvetsil bych sice maximalni ctverec, ale mel bych o dost vic splneno.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    8x8, severni Brno

    MRTS
    MRTS --- ---
    Také se pochlubím, nic více.





    Zatím 15x15 a je to čím dál těžší...
    Většinou na kole, občas po vodě.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hehe ze srandy jsem nahodil statshunter, a mám 5x5, protože jsem běžec, na kolo jedu jen občas. Nicméně obrovský dík za to, protože jako člověk milující různý statistiky a měření mě to donutilo upravit některý trasy co běhám - poměrně snadno to půjde v budoucnu rozšířit :-)
    MITHRO
    MITHRO --- ---
    EveryTile, rozsireni v ConnectIQ
    Connect IQ Store | Free Watch Faces and Apps | Garmin
    https://apps.garmin.com/en-US/apps/e53331b6-55db-475a-99e9-3f567327e7ce

    mne uz vela krat pomohlo toto, nemusim zbytocne vytahovat mobil, staci pozriet na Garmine za jazdy.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Já dneska udělal z 8x8 -> 12x12 a už koukám na další potenciální čtverečky, které jsem doposud vynechal. Díky za tenhle klub musím říct!
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    WEWERKA: Dekuju za vysvetleni, a pekne dekuji dneska jsem si zajel dvacet kilometru abych ze svych chabych 4x4 udelal aspon 6x6 :)
    MITHRO
    MITHRO --- ---
    30X30

    RICK
    RICK --- ---
    dneska poprvé v Brdech a tím pádem otevření nové kapitoly pro sběr

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    BEREGOND: Zeleny i cerveny jsou projety, ale cerveny znamena, ze nekde vedle je neprojety ctverecek.
    Modry je max square. Ten se tedy rozsiruje vzdy ve dvou smerech. Nejde udelat obdelnik, musi to byt vzdy ctverec a to dela hrani zajimavejsi.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Ehm, lama dotaz, jak funguji ty ctverecky? Zeleny je projety, cerveny okraj co chybi a modry je souvisla plocha?
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Dnešní zjištění je, že čtverečky na severu budou mnohem cennější než ty na jihu. Dnes 14+ , ale dalších šest jsem vzdal, protože už se mi prostě znovu nechtělo do toho údolí a pak zase nahoru a to celé dvakrát:-)

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    No já pokaždé zastavím, ověřuju a pokud je to obzvláště složitý čtverec moc daleko tak otevírám veloviewer a chekuju jestli jsem opravdu v něm:)
    DAKRLS
    DAKRLS --- ---
    WEWERKA: to se mi stava celkem bezne, a to zadny ctverecky ani nemusim lovit. Proste jen kufruju :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    HELVETE: To znam, treba ted nedavno. Taky musim udelat otocku. Juu, tady by se udelala hezka fotka a frnk zpet. Ou, asi jsem neudelala ctverecek, takze otocka zpet. No a kdyz jsem tady, tak si udelam jeste jednu fotku z druhe strany.
    Okolo rybaru jsem projela celkem 4x, muselo jim to byt trosku divny.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Tak jsem jel dneska poprvé cíleně ulovit čtverec u obory tady kousek od nás. Zabírá skoro celý čtverec, tak jsem si to naplánoval k rozhledně Ládví - Vlková a že pak do čtverce ještě musím zajet k hranici obory. Na rozhlednu jsem pak vylezl a zapomněl jet dál, což jsem zjistil až teď, když jsem chtěl zkouknout úlovek, takže to budu muset zopakovat :-D
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Mám co dělat. Mám jen 5x5
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam