• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WEWERKAČtverečkování, Tile hunting
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska pro 6 ctverecku, ktere potrebuju podle planovace. Zbytek bonus na priste :)

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak děkuji Wew za novou závislost :-) Dnes krásných nových 23 kousků, spoustu nových míst, který bych asi nikdy nenavštívil, no prostě propadl jsem tomu :-)

    MITHRO
    MITHRO --- ---
    konecne bol cas na viac ako dve hodiny vonku, tak sa podarilo narychlo pribrat 22 novych

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    tak jo, plánuju si novou trasu, a když už teda, tak se čtverečkama, 118 km a 25 nových kousků :-)

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska to bylo docela narocny. Protivitr, kopce a dvojity defekt pri sjezdu v lese.

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Prostě to teply oblečeni znovu vytahovat nebudu.
    Tak jsem procházel čtverečky a plánoval a dva se mi povedlo ulovit jen tím, že jsem nechal přesněji stáhnout trasu:-)

    RICK
    RICK --- ---
    HELVETE: jj, i když jsem byl kdysi na rozhledně, tak tenhle tam zůstal nedotčen :-D
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    RICK: Pěkný. Kousek k oboře za rozhlednou chybělo viď?😂
    RICK
    RICK --- ---
    včerejší východní zalovení +17[] a získ důležitého [] u Kamenice-Ládví, které zapříčinilo rozšíření max square na 25x25

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MARASAN: Gratuluji k nove zavislosti :) Vzdycky si predem naplanuju nekolik tras do zasoby (treba 5-8) a pak vyrazim smerem kde treba nebude prset nebo kde dobre fouka vitr. Planovani u me znamena travit spoustu hodin sledovanim map. Jestli je to jetelne na silnicce, jestli je cesta skutecne cesta a ne jen zarostle pole. Pak taky pocitam stoupani a snazim se najit logickou cestu mezi vsemi body cesty. Zaroven uz ted nejezdim vsechny ctverecky v dosahu, protoze vim, ze tudy pojedu nekdy priste a vezmu ctverecek pak.
    Pulka zabavy je uz jen planovani :) Skoda, ze vetsinu tras mam naplanovano na silnicce a zatim jsem ji jeste nedala dokupy.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Tak jsem se namotal; zacelil jsem 3 ctverecky a mam naplanovanou 1 jizdu s dalsima 5 kouskama.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MARASAN: prakticky rok a pul nevozim cyklokomp a koukam, ze to je skoda. Nezvetsil bych sice maximalni ctverec, ale mel bych o dost vic splneno.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    8x8, severni Brno

    MRTS
    MRTS --- ---
    Také se pochlubím, nic více.





    Zatím 15x15 a je to čím dál těžší...
    Většinou na kole, občas po vodě.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hehe ze srandy jsem nahodil statshunter, a mám 5x5, protože jsem běžec, na kolo jedu jen občas. Nicméně obrovský dík za to, protože jako člověk milující různý statistiky a měření mě to donutilo upravit některý trasy co běhám - poměrně snadno to půjde v budoucnu rozšířit :-)
    MITHRO
    MITHRO --- ---
    EveryTile, rozsireni v ConnectIQ
    Connect IQ Store | Free Watch Faces and Apps | Garmin
    https://apps.garmin.com/en-US/apps/e53331b6-55db-475a-99e9-3f567327e7ce

    mne uz vela krat pomohlo toto, nemusim zbytocne vytahovat mobil, staci pozriet na Garmine za jazdy.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    Já dneska udělal z 8x8 -> 12x12 a už koukám na další potenciální čtverečky, které jsem doposud vynechal. Díky za tenhle klub musím říct!
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    WEWERKA: Dekuju za vysvetleni, a pekne dekuji dneska jsem si zajel dvacet kilometru abych ze svych chabych 4x4 udelal aspon 6x6 :)
    MITHRO
    MITHRO --- ---
    30X30

    RICK
    RICK --- ---
    dneska poprvé v Brdech a tím pádem otevření nové kapitoly pro sběr

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam