• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIHorkovzdusna friteza
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ILLUZE: jak kdlouho a na kolik?

    ja byla vcera v tescome a pani me presvedcovala, ze do HF je dobry i to jejich nerezovy nadoby na pecni, ze ona v tom pece
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Výsledek jsem dávala do klubu Rádi jíme, ale fritéza na tom měla velkou zásluhu ,-)
    Kuřecí s lilkem.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    FERRYH: Hele philips miva dost casto ruzne slevy
    Treba ted o vikendj skoncila 25 %
    Bych mozna pockala s nakupem, pokud to bude levnejsi a chces philips
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    hm, tak nakonec bych asi radej sel do vetsi, novinkove segry te vitezne HF od Phlipse:
    https://www.alza.cz/philips-series-2000-na231-00-6-2-l-xl-d12288081.htm
    co myslite... udelam dobre?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ja pujdu asi to te vitezne male philips ... vetsinou budu delat jidlo pro jednoho takze i velikostne mi bude vyhovovat... :O)

    ja chtel uz koupit tu z Lidlu/Silvercrest ... a kdyz vidim jak silene dopadla, tak si rikam - ty vole, jeste zes pockal a nespechal :O)
    jako dalsi jsem vahal u tohodle, ale prislo mi to nejak moc levne:
    https://www.alza.cz/rohnson-r-2856-7-l-d12264551.htm
    ...a drazsi sestricka teze znacky moc dobre v testu nedopadla, tak asi ani tady bych moc stesti neudelal! :O))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A Klarstein v testu nebyl :(
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    FERRYH: Za tohle moc diky
    Moje friteza je overall 4 z 25 a 2 na fritovani, takze dobry
    Asi by me za ty prachy stvalo, kdyby to dopadlo blbe 😀😀
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    d-Test 8-2024 -- Test horkovzdušných fritéz 2024
    dTest-8-2024
    https://www.mediafire.com/file/p5xgacl619aykek/dTest-8-2024.pdf/file
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    jako starej houbar musim mit pripominku: Bedla neni na rizek nejak specialne vhodna houba - je to takovej houbovej molitan... ;o)

    Ja bych zkusil tohle muchomůrka růžovka(masák):
    https://www.naturfoto.cz/fotografie/maly/muchomurka-ruzovka-89x_2089.jpg

    da se i bez te strouhanky, jen nadivoko... a tu mouku bych tady u tech rizku nechal - je to hodne stavnata houba...

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BEDLY!!!!!!

    Obalené ve slané moouce s k pepřem a kmínnem, postříkané oleje ve sproej. 6 minut na 200 po každé straně! Lepší budou bez té mouky, protože bedla je ready dřív, než mouka.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BEDLY!!!!!!

    Obalené ve slané moouce s k pepřem a kmínnem, postříkané oleje ve sproej. 6 minut na 200 po každé straně!
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Normálně dělám ve fritéze rybu, ale tentokrát se postarala o lilek. Včera jsem si ho tam předpekla a dala zapařit do alobalu, dnes jsem ho natřela oliváčem s oregánem, do kterýho jsem si včera namačkala česnek. Fakt dobrý. Ryba musela na grilovací pánev. :-)

    NANIKA
    NANIKA --- ---
    Pro rovnoměrné křupavé výsledky pravidelně promíchej obsah během vaření. Tím zajistíš, že se jídlo propéká rovnoměrně a získá krásně zlatavou barvu. Také nezapomeň používat malé množství oleje, aby bylo jídlo chutné a zdravější.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    My dnes zkouseli bucek s kuzi
    Bucek skvelej, kuze chce jeste vyladit
    Hodinu na 80 a pak asi 15 min na 200, s teplomerem (puvodni cas byl na 1:30, ale podle teploty pak hf ubrala)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Grilovací sýr už jen z fritézy. Do toho se pak namáčí opečená bageta.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Vyborny zpusob pro zpracovani nadurody rajcat
    Nakrajet na 1/4, lehce olej a sul, vyskladat v 1 patre
    Vetsi mnozstvi je fotka po hodine na 110 st a 2/2 vetracku(max vykon), jeste jsem pak pridala 15 min, to je ta druha fotka, kdy jsem ji nezvladla udelat pred castecnym snezenim
    Tech 15 min navic to jeste trosku vysusilo, po te hodine to bylo jeste dost stavnaty
    Je to fakt mnam
    Podle navodu se to ma ted dat do ciste sklenice s olejem a tymianem, ale my to driv sezereme, nez to bude nutne skladovat 😀
    Je v tom asi 3/4 - 1 kg mensich rajcat

    LYNCH
    LYNCH --- ---
    JINX: ani náhodou v HF ohříváš daleko menší prostor atd
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JINX: ne, natož v té rychlosti co to umí HF - pro simulaci potřebuješ nejprve troubu roztopit a pak ještě valit na plný výkon a horkvdzch a mít ty věci na roštu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam