• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Odcvičeno.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Tri dny jsem trochu flakala, ted se budu snazit douanes.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Večerní trénink.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnešní ranní procházka.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Update pro dnešek: cvičení bylo, foto ne.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja kdyz hubnul ze 113 kilo, tak jsem jel stravu krabicky, abych se naucil jist pravidelne a telo zacalo palit tukovy zasoby a cvicil jsem jen s vlasni vahou..Pak jsem pridal takovy ty gumy, ktery jdou koupit v decathlonu, na alze..no proste vsude..clovek si na ne stoupne a dela s nima ruzny cviky+vtipnej typek na youtubu/instaci ma plno videi na cviceni s vlastni vahou - https://www.youtube.com/@SVALYDOMA/videos + jsem se snazil chodit denne alespon 5km a casem vic (ne behat, to bych si zkurvil klouby, ale spis chodit)..Casem jsem pridal plavani a pak fitko. Ted mam 85-88kilo, takze vaha dobry a spis resim, ze bych rad 5kg tuku dal dopice a nabral alespon 10 kilo svalu, ale uz jsem zas naucil telo bez problemu fungovat lehce pod bazalem na treba 1900 kaloriich a nedokazu se prinutit jist 2400 kalorii abych byl v nadbytku a svaly mely z ceho rust. Je to neustalej boj :))
    JOPS
    JOPS --- ---
    KUBAN88: ono zase je fajn, ze s tou vlastni vahou si muzes udelat i vlastni obtiznost, treba australske kliky, zalezi, jak moc si das nohy daleko a tim si urcis obtiznost. Ja treba taky jen tak nedam shyb... Teda, shyb dam, kdyz jsem podhmatem (to se zapojujou bicaky), tak ten udelam, ale kdyz to mam udelat nadhmatem, to znamena, ze se zapojujou zada, tak je to proste v pici a je to dost komicky pohled :D Takze jsem sjel par videii (hoooodne videii, jak trenovat shyb) a tam doporucuji treba i vyskocit a pomalinku se spoustet dolu, asi to funguje, ale mne chybi to caste opakovani, ja to jdu zkusit jednou tydne a to je malo...

    Na obrazku je australsky klik :) je to klasicky klik, akorat s hrazdou a opacne :)

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    JOPS: Tady jsou prave stroje a činky - s vlastní vahou (125) bych neudělal nic
    JOPS
    JOPS --- ---
    Cvičení s vlastní váhou je peklo. Já jsem po tom zničenej jak cikánské hračky...

    Musím se zase pomalu vrátit do fitka, přes léto to ojebavam, to radši jdu na kolo...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    S kazdym kilem dolu to jezdi nejak lip. Dneska popracovni Mirosovice a pak do Rican.

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KOUDY: Já tam chodím ráno zase - nicméně ano je to těžší - teda především ty prsa vedle lavice s činkami - ta me baví jak každý nastoupí aby si pak výrazně snížil zátěž :)
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Jako nachodit 5km v centru Luhačovic je dost honička. Šel jsem to asi 4x kolem dokola.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KUBAN88: Ja tam byl poprve a prislo mi to tam dost tezky ty stroje. Asi je tam nejaka tezsi hydraulika nebo co, ale uzvedl jsem tak 60% vahy co ve fitku..ale zase o duvod vic se zlepsovat..Mam to asi 4 min autem od dilny a co jsem jezdil kolem, tak vecer tam skoro nikdo neni nikdy. Ideal.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KOUDY: Souhlas - já tam chodím pravidelně i v zimě a vlastně nic mne netáhne do klasického gymu - tam chodím jen v práci
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KUBAN88: Tam jsem byl par dni zpet. Hezke letni fitko. Finepu se povedlo.

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Tak já dneska dopolední pocení a teď odpolední paddleboard

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Vcerejsi vecerni session na zlicine.

    ESMOKE
    ESMOKE --- ---
    JOPS
    JOPS --- ---
    jsem byl asi po dvou mesicich lezt v Jungle Letnany. Jsou to dva dny co jsem tam byl a muzu za sebe rict, kurvaaaa, moje pazoury, to ze me vzdycky bolelo predlokti, to uz jsem si zvykl, ale ze me ted kua dva dny bolej tricaky, a pak me jeste docela slusne boli stisk ruky. Nohy uplne v pohode. Jo a jeste cejtim zada :D :D
    Porad taham tech 110kg vahy no... ale hubnout uz nechci, uz mi prijde, ze jsem hubenej jak koza :D to prehanim, ale vsichni mi rikaj, uz se na to vyser.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam