• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    Příspěvky a fotografie uživatelů při začátcích cvičení, a i samozřejmě všech dlouhodobě cvičících uživatelů, kteří chtějí třeba jen palcem podpořit úsilí začátečníků, udržení dobré mysli a hlavně to nevzdat.
    rozbalit záhlaví
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    ELISEBBAH: neumim to smazat a opravit na mobilu, tak tady jeste ten paddle

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Vcera voda a paddle, kteryho bylo hodne, ale spis nemereny ctvrthodinovky. Zkusila jsem i kajak, ale s tim jsem se uplne neskamaradila.

    Dnes chuze s prijemnym prekvapenim. Uz par let chci jit na Camino de Santiago, ale jeste nemuzu. V kazdym pripade porad narazim na to, ze me Camino vola. V St Emilion ziju sest let a teprv dnes jsem narazila na tuhle ceduli. Az jednoho dne vyrazim, vyrazim odsud :)

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dobré ráno všem.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnešní kombo, ráno cvičení a večer rychlá chůze. Včera byl oddychový den, byl jsem s dětma na výletě.

    EKG
    EKG --- ---
    Jo vlastne, rano jsem usnul, nez jsem stihl zamachrovat. Funguje to

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Plán splněn.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes jsem zkusil trasu, kterou chodím svižnou chůzí, dát během. Šlo to. No uvidíme ráno.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Večerní fitko splněno. Bez fotky.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Splněno.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Ranní běh.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Odcvičeno.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Tri dny jsem trochu flakala, ted se budu snazit douanes.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Večerní trénink.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnešní ranní procházka.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Update pro dnešek: cvičení bylo, foto ne.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja kdyz hubnul ze 113 kilo, tak jsem jel stravu krabicky, abych se naucil jist pravidelne a telo zacalo palit tukovy zasoby a cvicil jsem jen s vlasni vahou..Pak jsem pridal takovy ty gumy, ktery jdou koupit v decathlonu, na alze..no proste vsude..clovek si na ne stoupne a dela s nima ruzny cviky+vtipnej typek na youtubu/instaci ma plno videi na cviceni s vlastni vahou - https://www.youtube.com/@SVALYDOMA/videos + jsem se snazil chodit denne alespon 5km a casem vic (ne behat, to bych si zkurvil klouby, ale spis chodit)..Casem jsem pridal plavani a pak fitko. Ted mam 85-88kilo, takze vaha dobry a spis resim, ze bych rad 5kg tuku dal dopice a nabral alespon 10 kilo svalu, ale uz jsem zas naucil telo bez problemu fungovat lehce pod bazalem na treba 1900 kaloriich a nedokazu se prinutit jist 2400 kalorii abych byl v nadbytku a svaly mely z ceho rust. Je to neustalej boj :))
    JOPS
    JOPS --- ---
    KUBAN88: ono zase je fajn, ze s tou vlastni vahou si muzes udelat i vlastni obtiznost, treba australske kliky, zalezi, jak moc si das nohy daleko a tim si urcis obtiznost. Ja treba taky jen tak nedam shyb... Teda, shyb dam, kdyz jsem podhmatem (to se zapojujou bicaky), tak ten udelam, ale kdyz to mam udelat nadhmatem, to znamena, ze se zapojujou zada, tak je to proste v pici a je to dost komicky pohled :D Takze jsem sjel par videii (hoooodne videii, jak trenovat shyb) a tam doporucuji treba i vyskocit a pomalinku se spoustet dolu, asi to funguje, ale mne chybi to caste opakovani, ja to jdu zkusit jednou tydne a to je malo...

    Na obrazku je australsky klik :) je to klasicky klik, akorat s hrazdou a opacne :)

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    JOPS: Tady jsou prave stroje a činky - s vlastní vahou (125) bych neudělal nic
    JOPS
    JOPS --- ---
    Cvičení s vlastní váhou je peklo. Já jsem po tom zničenej jak cikánské hračky...

    Musím se zase pomalu vrátit do fitka, přes léto to ojebavam, to radši jdu na kolo...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    S kazdym kilem dolu to jezdi nejak lip. Dneska popracovni Mirosovice a pak do Rican.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam