• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Sobota. Jako vím, že ty moje obrázky jsou stále na jedno brdo. Ale co už. Hezký den všem.

    SILECIA
    SILECIA --- ---
    DIABOLUS: díky, tak to už mám za pár, tak uvidíme :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    KAIAFOX: Trenér říkal, že dobrý, tak možná budem pokračovat :D.

    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SILECIA: Má osobní zkušenost je taková, že hlad zmizí po 2-3 týdnech nového stravování. Tělo vyvolává hlad protože bylo zvyklé pálit primárně sacharidy.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Přijel jsem z práce ve 20:15. Běh večer nic moc, málo světla. Ale dal jsem to.

    SILECIA
    SILECIA --- ---
    DIABOLUS: chvilku, nečekám instantní zázraky, jen bych to ráda dělala od začátku správně :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SILECIA: a jak dlouho takto jíte?
    EKG
    EKG --- ---
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes jsem nějaký rozmazaný po cvičení.

    SILECIA
    SILECIA --- ---
    Chodit na poledance v tomto vedru je velmi i ntenzivne klouzava zalezitost :) Bez fotky - doufám, že se budu moct za nějakou dobu pochlubit rochu viditelným srovnáním.
    Nějaká zkušenost (spíše od holky) s úpravou stravy, aby byl člověk sytý, makra v pohodě a váha se hybala trošku dolů? Jedu kalorické tabulky, snažím se o co největší množství cerstrve zeleniny a ovoce denně, min. 2,5 l vody, bílkoviny (tvarohy, krůtí či kureci sunka a maso, cottage, vejce, zive jogurty), ale docela mívám hlad a bojím se, abych to nějak blbě neprepalila.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    ATOMIKS: Ještě je zkratka RDL a to znamená Romanian dead lift ( rumunský mrtvý tah), má trochu jiné provedení.
    B3DA
    B3DA --- ---
    ATOMIKS: deadlift
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    KAIAFOX: co znamená zkratka "dl"?
    JOPS
    JOPS --- ---
    PHOBOS99: Myslím klasické, já kupuji kilove balení a přesýpám to do plechovky od nějakých ochucenych 🤣 a z té plechovky to fakt mizí...
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Hotovo.

    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    JOPS: plechovka? to zavání praženýma. já myslím obyč a holt si to vážím no a víc prostě nesežeru
    JOPS
    JOPS --- ---
    PHOBOS99: to jo, ale sednes k nim a plechovka v haji.... :D
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KOUDY: na dohánění příjmu jsou skvělý kešu oříšky. jsou chutný, zdravý a stačí jich málo, abys z nich měl hodně energie.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Dnešní zvedačka: single leg dl, 46kg, v pátek zkusím přidat ještě dvě kila :). (Radši bych si to nechala na zimu, ale prostě to vyšlo do tohodle strašnýho vedra 🤦)

    JOPS
    JOPS --- ---
    BUDDHA: ve fitku mi tepovka taky nikdy nevystartuje nikam vysoko a pohybuju se kolem podobnych hodnot jako Koudy. Kdyz zvedas zeleza, tak prumerna tepovka je fakt dole. Kdyz jsem parkrat navstivil kruhovy trenink, tak tam moje tepovka rve o pomoc a prumer myslim, ze pod 160 nesel :D A ja teda pri behu normalne pouzivam hrudni pas a hodinky me informuji, kdyz prepalim tepovku nad 169tpm. Ale tyhle zony si nastavil garmin sam podle me nejvyssi tepovky, co mi kdy nameril. A u me treba u behu porad nevim, kdyz prechazim v chuzi, zda to je tim, ze to neudejcham, nebo zda me bolej nohy... Proste telo rika, hele, uz bezis pico dlouho (za sebou mam teprve kilometr :D), chce to trochu si oddechnout. A ja poslechnu. A jinde ctu, ze to je zbytecne, ze telo porad muze, jedinej problem je ta hlava :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam