• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYKEZFanklub Dana Vávry
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Celoroční léto, detailně zdokumentované... akorát Vávra nepochopil, že 11 měsíců sucha neznamená, že i v zimě bylo 30.
    O tom, že pan Celsius se narodil až o 200 let později ani nemluvě... :-)

    HOUH
    HOUH --- ---
    TALPENNY: může hrát (konkurenční) hry který mají aspoň nějakou životnost :)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    SMOKY:
    :) přemejšlim co se tak dá dělat s touhle sumou volného času a prostředků - proti gustu žádnej dišputát samo a sedět 7/24 nachcanej u Facebooku je taky řešení
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SMOKY: Občas jsem na tuhle cestu hodil očko (ale z mý strany to bylo dost řídký, ono sledovat vůdce nějak tak kontinuálně prostě nejde, to by museli dělat na směny tak minimálně 4 lidi) a musím říct, že za mě docela smutný, jeho ranty pekelně ztrácej šťávu, nula inovace, neustále se opakuje - mám obavy že pokud hodně rychle nenatočí ten film a neponíží Nolana a celou tu hollywoodskou garnituru, tak se nám za chvíli propadne někam kam za nim nepolezou už ani ty jeho čokli. A vzhledem k tomu že pravděpodobnost že natočí nějakej film kterej nebude AI slop kombinovanej s produkcí na úrovni TV NOE, je asi tak stejně velká jako pravděpodobnost že si dneska zasouložim s Radkou Třeštíkovou - tak bych si dovolil říct že pád už začal a nepůjde zastavit.

    Do pár let bude někde na úrovni Šmuclera nebo Pollerta.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Mistr byl na dovolený ve Francii, přivezl si asi 10l chlastu :)
    BOD
    BOD --- ---
    Vávra se pustil do Kortuse a ten reaguje (video)
    Facebook
    https://www.facebook.com/share/v/1Y4JjCMtGr/
    JAMES23
    JAMES23 --- ---
    Panel puvodni 165x99
    DAN_F
    DAN_F --- ---
    KAHASHIMA: Tak, on hlavně ten svůj podíl už prodal, ne?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KAHASHIMA: Hele ty jsi nějakej zabržděnej nebo něco?
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAHASHIMA: (Plus mám pocit, že "dotace na fungování" nemůže dlouhodobě brát nikde nikdo a složitě se to obchází přes všemožné "projekty".)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JONY: metal je mnohem vážnější hudba než vážná hudba
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KAHASHIMA
    KAHASHIMA --- ---
    ADAMIRA: Tak poslední pokus: Asociace je normální profesní organizace (nebo pokus o ni). Ta bere dotace na své fungování a (oficiální) lobbing ve prospěch videoher, podporu ve školství etc. Teoreticky by z nich mohla někdy podporovat nějaké malé vývojáře, ale nevím, jestli to někdy udělala. Herní společnosti jsou členy asociace, ale s těmi dotacemi nic společného nemají a pochopitelně se k nim ani nijak "proxy" nedostanou, stejně jako Lékařská komora nesype svoje peníze doktorům - naopak, doktoři platí komoře, což stejně funguje i tady. Takže ať je Vávra sebevětší blb, Warhorse žádné dotace nemá a Hlídač státu píše nesmysly, což se při tom množství dat, co tam protékají, samozřejmě tu a tam stát musí. (A teda, což je úplný offtopic, já osobně považuju dotace a státní podporu za potenciálně velmi dobrý a prospěšný instrument, jakkoliv svádí k nějaké šmelině a kamarádíčkování. Věřím, že se dají nastavit dobře a často i dobře fungují. Ve hrách jich je zoufale málo.)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ADAMIRA: jo, to je humor na urovni, ktera mi nejak k vudcovi celkem sedi :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SMOKY: se nemůžeš přestat smát co? :)

    navíc je lesba, v biu, chápeš jako chlap ale je lesba, chápeš ne? Chápeš?? CHÁPEŠ!!!!!!
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ADAMIRA: lol macomix sem neznal, nedik
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ADAMIRA: MACOMIX je piča.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KAHASHIMA: To jsou kulišáci teda, asi fakt vratka, vono to při tom švarcu naroste :D

    nicméně dovolím si 2 poznámky:
    - warhorse je součástí nějaký asociace která bere dotace? Sorry pane ale tady vůdce má dost jasně nastavený pravidla co se levicovosti týká, to jsou regulerný "dotace by proxy" - takže dotace - punkt, tečka, dot!

    - a ne, argument "jiný berou více" nebo "je to za to projekt X/Y" stále není argument

    Každopádně díky za doplnění :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Vůdce měl nápad ale byl tak na sračkay že nedokázal napsat prompt tak to poslal současný kapacitě v oboru kreslený humor (doporučuju i ostatní díla, je to absolutně mind penetrující humor) a ten to sestavil. Legendární

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam