• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    ANNA
    ANNA --- ---
    šlo by nějak rozvést pojem super a spokojenost? ,)
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    buben vyrobit ne, ale jinak skridla jsou super, byl jsm tamna holotropku ...
    ISHRI
    ISHRI --- ---
    ANNA: moje kámoška tam jezdí...byla i na buben i na chození po uhlí....vždy spokojenost....
    ANNA
    ANNA --- ---
    byl jste někdo ve Skřidlech vyrobit si buben?
    WOA
    WOA --- ---
    CHU CHU
    WOA
    WOA --- ---
    CHO CHO
    WOA
    WOA --- ---
    CHI CHI
    WOA
    WOA --- ---
    CHE CHE
    WOA
    WOA --- ---
    CHA CHA
    WOA
    WOA --- ---
    mysl se dá zmást, ale duše ne, přece
    ISHRI
    ISHRI --- ---
    NULA: té mojí hlasitá nevadí...tekno doma moc neposlouchám, ale moc se jí líbí...nejvíc, když si u toho tancuju, to mě fascinovaně pozoruje a přede...
    NULA
    NULA --- ---
    ISHRI:
    :)) nebudem ti to vyvracať, ver čomu chceš veriť.
    Inak aj moja mačka reaguje na hudbu. Ak je príliš hlasná, tak znechutene odkráča. :)
    ISHRI
    ISHRI --- ---
    nevíte náhodou někdo, jaxe jmenuje ten šamanský festival v rusku? jestli jsou nějaké dostupné stránky nebo informace?
    ISHRI
    ISHRI --- ---
    NULA: nevím, proč my to tu fšichni rozmlouváte...vím co vidím a slyším...nejsou to halucinace...nejsem sama, kdo toto pozoroval...
    ...ono např. to pohybování světlušek do rytmu může být prostě jen to, že na ně působí ty vibrace....a navíc mě přišlo, žeje to jaxi lákalo....v místech, kde byly vibrace silnější, tak jich bylo víc....a ti ptáci se taky prostě naladily na vibrace....
    ...nechápu, proč by to jako nebylo možný....moje kočka taky raguje na různou hudbu různě...
    NULA
    NULA --- ---
    ISHRI:
    Ja myslím, že čo sa týka elektronickej hudby a zvierat je to celkom jednoduché.
    Zmysly nemáme totožne vyvinuté so zvieratami. A keďže nie sme rovnakí, tak preto tie zvieratá vyznávačom elektronickej hudby nevynadajú :). Väčšina vyšších druhov zvierat má spravidla sluch oveľa citlivejí ako človek. A tiež bývajú zvieratá oveľa citlivejšie napríklad na elektromagnetické vlnenie. Preto sa ešte nestalo, žeby niekto pri open air koncerte pozoroval prilietať nadšených vtákov čoby poslucháčov, či prikrádať iné hudbychtivé zvieratá. Opak je pravdou a stačí na to jednoduché pozorovanie.
    Vieš, tie svetlušky tancujúce v rytme môžu byť pravda, ovšem netancovali v rytme reprodukovanej hudby v lese. Zvieratá žíjú svoje rytmy a svoje tance, aj rituáne. Že to bolo kvôli open air koncertu bolo skôr tvojím želaním, možno kvôli tvojmu rozpoloženiu.
    A tie vtáky nad ránom spievajú akosi prirodzene vždy, možno o to krajšie to znie po ohlučujúcom koncerte.
    ISHRI
    ISHRI --- ---
    SCHWEPZ: ...ne...i když se např. kouřením různých bylin může zostřit určité vnímání...tu konkrétní informaci o druidech a druidkách mám z knihy, co jsem zde uváděla....
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    PALEONTOLOG: jojo, znova trefa do černého :-) člověk pomocí jazyka (škatulky) "ovládá" energetickou skutečnost. v rámci každodennosti to vypadá tak, že to co neumíme pojmenovat, často ani nevnímáme. moudří lidi se to snaží změnit. socializace jedince může zanechat pěkné šrámy na jeho kognici a percepci...
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    ISHRI: nesnažím se to racionalizovat, nebo stírat "odbornou literatůrou". ale "cítím" to, jako kdybych napsal, že jsem onehdá u ohně kouřil konopí a pil víno a energetický závan mi sdělil, že tu žil kmen amazonek. přišlo by mi to hloupé a naivní.ale nezpochybují tvé mimosmyslové vnímání a spiritualitu.

    že se některým zvířatům líbí techno a tekno je možné i přesto, že se to (mě konkrétně a některým zvěrolékařům) zdá málo pravděpodobné. náš pes když slyší silvestrovské radovánky raději s kňučením zaléza pod stůl a to je zvyklý na lecos ,) ale je možné, že některým se hlasitá a rychlá hudba líbí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCHWEPZ: jen tak, že si seriózní vědecké práce stejně některá nepoznaná zákoutí zablují a druhak to, co člověk nezná, si nmá snahu pojmenovata zařadit;
    pro oba postupy sledující nějaký subjekt je shodné to, že si člověk to neznámé pokouší pojmenovat a zařadit - defacto připodobnit obrazu svému...
    co se nevidí často je ale snaha determinovat něco neznámého z oblasti toho poznaného...
    :]
    ISHRI
    ISHRI --- ---
    já myslela, že tu jsou lidi, co umí občas "cítit" ....vše nejde vysvětlit racionálně....
    ..věřím své intuici...a nemíním ji nějak obhajovat nebo racionalizovat...

    ...myslíš, že v knihách je uvedeno vše, co kde a kdy keltové dělali?

    ...proč by se některých zvířatům nemohla líbít elektronická hudba, jsou rozdílní jako lídé...kdyby se jim nelíbíla, tak by ulítly nebo nadávaly...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam