• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    ANNA: možná jestli máš někde diskusi...ráda bych si o tom něco přečetla...??
    ANNA
    ANNA --- ---
    Kdybyste měl někdo zájem podělit se o svoje zkušenosti (s interakcí) s totemovými, pomocnými, ..., zvířaty, tak se mi ozvěte do pošty. Mám chuť něco k tomuhle sepsat, popisy na internetu mi přijdou často vágní, zkratkovité, sluníčkářské, apod. Díky.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    ono se nejedená o šamanský váček ale o "šamanský váček"...
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    REVAN: ale já to pochopila :o)
    REVAN
    REVAN --- ---
    RAHANUR: vždyť ti to Kaliph i Olias říkají, šaman si musí svůj váček vyrobit sám. Je jedno, jestli je z jelení kůže nebo z utrženýho kusu trenýrek. Důležité je, že obsahuje něco, co má vazbu k šamanově moci.
    Takovou věc bych druhému dělal jen tehdy, když bych k tomu měl inspiraci.
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    OLIAS: i tak díky...
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    RAHANUR: Radím to samé co v předchozím příspěvku. Nicméně takový váček považuju za dost osobní záležitost:-)
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    OLIAS: svůj už asi mám, ale slíbila jsem, že ho ušiju jedné kamarádce a tak jsem se chtěla inspirovat na netu a kupodivu nic moc nenašla...
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    RAHANUR: Lépe řečeno..Nikdo tady a asi ani jinde na internetu:-) Můžeš si na něj ale udělat cestu, nebo ho najít ve snu.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    RAHANUR: Nerad se do toho pletu, ale to jak by měl vypadat tvůj váček ti nemůže říct vůbec nikdo.:-)
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    KALIPH: a jak bys řekl-a, že by měl vypadat?
    Olias...dobře taky se to tak dá nazvat.
    OLIAS
    OLIAS --- ---
    RAHANUR: Neobsahuje tajné věci, obsahuje spojence.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    RAHANUR: Šamanský váček je takový, který se šaman vyrobí sám.
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    prosím co si představíte pod pojmem šamanský váček...ano vím, obsahuje tajné věci...ale JAK si ho představujete. Googlila jsem a našla nějaké kožené..spíš indiánské, pak barokní, ale pořád to nějak není ono..díky za odpověd
    ANNA
    ANNA --- ---
    Drazí přátelé,

    Oko Bohů a NebeZemě vás srdečně zvou dne 3.12. od 19:00 do Divadla Čertovka, kde se bude konat diskuzní večer na téma
    „Obnova české šamanské tradice aneb národ hledá sebe"

    Bude řeč o tom, co se právě nyní odehrává mezi nebem a zemí na poli kulturně duchovním, o tom co je nového na naší šamanské scéně a zejména o obnově slovanských a keltských tradic a hledání kořenů národa českého. Toto téma, které je v současné době nanejvýš důležité a aktuální, bude podmětem k vzájemné diskuzi a společnému hledání cesty. Dotkneme se též vztahů mezi starými duchovními odkazy naší planety, šamanismem Starého a Nového světa.

    Večerem vás bude provázet Zdeněk Ordelt, učitel šamanských disciplín a Alžběta Šorfová taktéž učitelka ve sféře duchovní.


    vstupné 200 Kč.
    rezervace na info@nebezeme.cz či tel 777 66 33 42
    lístky možno též zakoupit v restauraci Zlatý Had, Plaská 4, 12:00 - 00:2
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    http://knihovna.phil.muni.cz/katalog/title/kosmicky-had-narby-jeremy-1959-2006-8087067002/acquis-ext&func=add

    vsichni z MU: hlasujeme pro koupi zásadní antropologické knihy o šamanismu, DNA a amazonském dobrodružství by swiss anthropologist Jeremy Nerby ;)
    DIMS
    DIMS --- ---
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    GOA_TRANCE: to, co se kouká našima očima, to, co slyší našimi ušima, to, co cítí našima nozdrama :-)
    LOOK
    LOOK --- ---
    GOA_TRANCE: jen jsem to zrcadlove obratil; jsme determinovani jak 'my' tak 'oni'.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    ANNA: nene, nevadi, kazdemu co mu padne do oka ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam