• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    HONZAL: hmm hele mě třeba party společný zpívání a bubnování u ohně a chvíle ticha při hledění do plamenů nenahradí. na psy občas jezdim a baví mě to, ale les je les. tim myslim les, kterej je slyšet a nehřmí přepálenejma bednama. tim chci říct, že se nepotřebuju bavit o sibiřanech nebo jihoameričanech ale taky že party pro mě není primárně šamanská akce. chybí mi tam intimita, přebývá kolotočovitost:) nepopírám, že se na psýčku dají zažít krásné věci, protože dají, ale pro mě to není ten nejlepší set a setting pro spojování se s přírodou. pokud to někdo má jinak, pohoda, já to mám takhle.
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    no pokud tady ma nekdo zkusenosti s transem, rada bych ho vyzpovidala ha
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    HONZAL: dej priklad
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    v mym pojetí je šamanismus spojenej s dosahovánim stavu transu, spojení s přírodou/universem..napojení na jakýsi podivný "dimenze". :-)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    mě hlavně překvapuje, proč je tu tolik odkazů na jakési sibiřany a indiány (ty mam teda obecně docela rád), když máme všude možně psychedelický party, šamanismus naší kultury, naší doby...
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ATREY: Možná je filosofická, ale určitě není k přemýšlení. Navíc s takovou se dají veškeré diskuse zavřít. Co pak řešit, že?:)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ATREY: ha! téma k bádání :-)
    ATREY
    ATREY --- ---
    LODBROG: Ee v praci nee. Moje mysl miluje se seknout na delani si legraci z jinych seknutych mysli. Jo a ted jedna filozoficka otazka: Kdo je moje mysl a kdo jsem ja?
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    rád používám chřestidlo.....přijde mě to jako dobrý spojenec.....ted jsem si pořídil jedno z Peru
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Tady se někdo zase nudí v práci, co? :P
    ATREY
    ATREY --- ---
    LODBROG: Mimochodem, jak chces dalat vylety, kdyz ani nevis, kde je doma?
    ATREY
    ATREY --- ---
    Njn, nekdo si to halt neprizna:)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    mám půjčený šamanský buben a objevuji nové netušené možnosti. do tétio doby jsem jen plácal na djembe. máte nějaký tip kde zakoupit, případně seminář kde vyrobit? díky..co nejvíc možností uvítám:)
    ATREY
    ATREY --- ---
    LODBROG: ANO.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ATREY: A Ty? :P
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JASONEKK: ahoj .)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Díky za informace co jsem zde doposud získal.. chci se s Váma na čas rozloučit... někteří lidé tady stále vládnou negativitou... to nehledám :) ahoj!
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    NIKOPOL: díky....aspon ted vím s kym mam tu čest
    ATREY
    ATREY --- ---
    LODBROG: OK. Jednoducha otazka: Kdo jsi?
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PRASAD: no jestli tu posunutou realitu nekdo podporuje, jsi to ty, možná i na prvním místě, stim svym fašismem :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam