• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    ATREY
    ATREY --- ---
    LODBROG: ANO.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ATREY: A Ty? :P
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    JASONEKK: ahoj .)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Díky za informace co jsem zde doposud získal.. chci se s Váma na čas rozloučit... někteří lidé tady stále vládnou negativitou... to nehledám :) ahoj!
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    NIKOPOL: díky....aspon ted vím s kym mam tu čest
    ATREY
    ATREY --- ---
    LODBROG: OK. Jednoducha otazka: Kdo jsi?
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PRASAD: no jestli tu posunutou realitu nekdo podporuje, jsi to ty, možná i na prvním místě, stim svym fašismem :-)
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    NIKOPOL: jj ale realita jak vidim je jinde
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    já myslel, že tady na foru jde především o sdílení :-)
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    třeba podle mě takovej šaman tady na foru nemá potřebu dokazovat jaký má znalosti a jak hluboko a na kolika úrovních pracuje (bytí)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    LODBROG: ano. a taky veškeré soudy jsou velmi účinná brzda jakéhokoli pokroku :-)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PRASAD: Taky jsem momentálně trochu ulétl na pralesním tabáku, ale po včerejší konzultaci s šamanem od toho zase upouštím.
    Špatný přístup totiž.
    Bral jsme to příliš "fyzicky" - šlo mi o získání odolonosti těla (a duše), prostě každý den si dát "bylinku".
    Jenže to takhle nefunguje.
    A naštěstí mě napadlo, jestli něco nedělám špatně, a radši jsem se běžel zeptat.

    ATREY: Obávám se že jsi mimo. Máš mě za začátečníka. Já už knihy dávno nečtu.
    To co říkáš je hezká, ale praxi vzdálená představa. Stejně načtená a stejně málo podložená skutečnou zkušeností tak jak to předpokládáš u mě.

    Jestli vydržíš cvičit trochu dýl, zjistíš dřív či později že i (pouhé) BYTÍ V PŘÍTOMNOSTI je o cvičení, o usilovné (ve smyslu houževnaté/pravidelné, nikoliv "zakřečované") praxi.
    Co jsi přečetl - Tolleho "Moc přítomného okamžiku"? Není to špatná kniha, ale chybí tam reálný návod.

    Prosím, přestaň mě poučovat o něčem, co lze jediným týdnem cvičení vyvrátit z kořenů.
    Nejsi ani tak daleko, abys rozlišil základní informace od nánosu romantických nesmyslů.
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    Já třeba osobně používám tabák. Zrovna přemýšlím nad dýmkou. Vykuřování je celkem silný technika. Ikdyž vím ,že na tabák maji licenci i jiné smrtelné korporace. Ale to už je otázka icaros.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    KALIPH: a ten svůj soukromý názor (resp tu jeho část, že tyhle přístupy nic nespojuje) máš jakože něčím podložený ? mám totiž dojem, že výsledky různých studií jsou s tvým tvrzením dost v rozporu ;-)
    F0N
    F0N --- ---
    KALIPH: zabudol si na jednu podstatnu informaciu, ze ten spoj je obojstranny takze ak o mne hovoris ako o dusevne nemocnom, myslim, ze by si sa mal najprv zamysliet odkial mas takuto informaciu, z akym zamerom k tebe prisla a co bol je pravy ucel.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALIPH: To zní logicky a musím souhlasit! :) Proto je asi potřeba poznat co nejvíce a pak se sám rozhodnout co je pro mě přijatelné... tak by to být mohlo?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    JASONEKK: No, a když ti mistr šaman za kopcem řekne, že svět má 13 úrovní nebes a 9 úrovní podsvětí a šaman na druhé straně kopce ti řekne, že podsvětí a nebesa jsou spojené a dohromady mají 6 úrovní... vybereš si tvrzení jednoho z nich? Půjdeš cestou "je to buď a nebo"?

    protože to je přesně to, co tě čeká, když se dostaneme hlouběji do zkoumání Světa.. žádné konzistentní informace.. jen mnoho navzájem si protiřečících tvrzení.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    JASONEKK: Já to beru jako, že spirituální ůrovne mají hladiny... něco co je ještě dál než jen umím se napojit a procovat s tím...

    Rozmazávat nic nebudu.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    JASONEKK: Klídek:) Jen se bavte, sdílejte, učte se dle libosti.. Jen říkám, že ten klíč k informacím je "společný jazyk", nikoli informace samotná.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALIPH: Ještě k tomu tvému "Vážně si myslíte..." Pokud se o věcech a podstatách nebudeme bavit, tak k čemu nám je jazyk? Tvé zdůraznění spolusprávce bylo jistě potřebné vyzvednout. Ne neplánuji puč ;) Jen jsem chtěl otevřít sebe a ukázat, že se lidi nemusí bát otevřít a říct věci po svém aniž by je někdo častoval a škatulkoval... Pokud je to nežádoucí tak prosím o zavření dveří této diskuze mé osobě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam