• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    taky se rád přidám, když se mi to časově sejde:)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: Tak to už jsme 3 ;) Paráda:) Téma: Šamanské a jiné záležitosti v praxi :)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    rád pojedu s váma :-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    WOA: tak něco vymyslíme.. třeba se ještě někdo přidá :)
    WOA
    WOA --- ---
    JASONEKK: rád se přidám :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    WOA: Asi se tam na jare vratim a udelam experimenty :)
    WOA
    WOA --- ---
    JASONEKK: hodně hustý místečko, imho je tam starej keltskej oltář (o kus dál jsou zbytky hradiště). Ležel jsem na něm pár minut a byl to fičák, jednou jsem tam našel snítku obilí zatíženou kamenem
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    :: OSEL.CZ :: - Ayahuascové vize vnímá mozek jako reálné
    http://www.osel.cz/index.php?clanek=6015
    pekne vyzkumy :)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    OGMIOS: to voni maj takle, ne ? delší vocas než tělo
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    LODBROG: prijde mi to nebo ma ten krokodyl prerostel ocas? odkud to mas? je tam nejaky info o celkovy delce? :)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    LODBROG: nice :-)


    JASONEKK: proč ne, kostely a podobný sakrální stavby stejně většinou používají sílu a dispozice celku a nebo části přírodního, krajinného chrámu
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: No vandruju tam dlouho, ale tohle místo pro mě fakt mocný :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    OT fotečka toho, co můžete sem tam potkat v ekvádorské džungli... :)

    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    JASONEKK: tam ta celá krajina je taková v pohodě imho
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Ahoj Všichni:) Návrat z vandru... Brdy. Neznáte někdo kopec Babka u Řevnic? Místo kde jsem prožil lucidní snění. Máte s tím někod zkušenosti? Vzhledem k pocitům a zážitkům si dovoluji tvrdit, že je to velice energetické misto a musím vypátrat co se tam v minulosti odehrávalo :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Nechci o tom mluvit.. Pokud vidíte podobnosti mezi tíhnutím k mnohosti a cestou k jednotě, pak se nemusím namáhat. A jsem nemocný, takže na to vážně nemám energii.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ad kastaněda ... nejsou na těch příbezích spíš zajímavý ty metody a způsob práce se sebou než to jak to vypada v tom svete .. jak oni říkají druhé a třetí pozornosti ? když to zkusim můžu se podívat sám resp ověřit, co je na tom co říkaj pravdy
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    Kaliph: no a v cem si myslis ze se ty jh samanismy tak vyrazne lisi od indoevropskych kultur? me to teda prijdou prilis velky celky k operaci, navic mam potiz s tim pochopit, proc ta voda a pisek, ale zajima me co te k tomu vede
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    LODBROG: No, jestli se něco liší od známých nauk a filosofií, tak je to zrovna nagualismus:)

    Nemůžu nezareagovat, když už to říkáš, ale nechci to vysvětlovat.. Don Juan prezentoval jen jeden ze způsobů předání nauky, není to transparentní. Spíš by se dalo říci, že jihoamerické šamanismy se výrazně liší od indoevropských kultur, tak, jako se liší voda od písku..
    TYET
    TYET --- ---
    LODBROG: já taky nemám na mysli ty společenské stránky těch nauk, spíš právě tu podstatu, tu dřeň, určitě jsem to přehnala se slovem "všechny", tak se opravuju na "veliké množství" - a to mě zajímá, zajímá mě, jak zdánlivě nesourodé, cizí teorie říkají to samé
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam