• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Snad to sem patří:

    Korejská šamanka Hi-ah Park v Praze
    Šamanská jurta - Centrum přirozené spirituality
    http://www.shamansyurt.com/index.php?id=41&p=1

    Krásný den.:-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    NIKOPOL: Mne se líbil ten kopec. Tam bylo dobře. Akropole je smutná, strašně rozbolavělá...
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: Podle všeho to bylo nejspíše jen sněmovní místo. Na oppidum je to příliš malé. Navíc si myslím, že tam archeologie našla něco s čím si neví rady a tak to tam zahrnuli. Byl jsem nahoře před pár lety, akropole byla hodně neutěšená.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    zrovna jsme se vrátili z výletu na závist ... to je kouzelnej kopec :-)

    znáte to tam ? máte tam nějaký známí ?

    úplně jsme koukal, jak je to okolí živý a sdílný, když se k němu, jako takovýmu přistupuje (alespoň částečně s respektem, s úctou)

    je tam asi ve třetině kopce trošku nalevo od žlutý takový ověnčený strom, dub, víte o tom místě někdo něco ... jestli je svěcené, kdo to dělal a proč a proč tam a tenhle strom
    KIM13
    KIM13 --- ---
    NIKOPOL: .-)))))))
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    NIKOPOL: děkuji :))
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    KIM13: no ja jsem z prahy, ale to neni daleko ..
    jednou u nás na návštěvě byli známí z německa. jeli se jakože projet, když se vrátili ptali jsme se kde byli: ".. no dojeli jsme jen do tý betonový vesnice těsně za prahou", mysleli brno :-)

    DRAGEL: no proč ne viď, asi by to byl přínosný výlet, já zatím vždycky, když jsem na to narazil, hned jsem to zamít (ty kounovský řady) ;-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    NIKOPOL: No super!! Sice lesy kolem Libušína moc neznám, ale Budeč a samozřejmě Panenský týnec mám moc ráda!

    Takže nejen Jasonekk, ale i ty jsi z blízkosti Kladna?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: koukám, že se nedržíš při zemi ;-)
    ještě mi tam chybí Kounovské kamenné řady ;-)

    Kounovske kamenne rady
    http://www.dragel.cz/rok/2009/0908_Kounovske_kamenne_rady/index.html
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    kousek od kladna je schodou okolností místo, co mě zajímá ... jmenuje se to Libušín ...

    a vono vůbec ... imho pro nás pro všechny (stran našich předků) je pro nás asi zajímavej takovej ten směr budeč, panenský týnec .. atak .. co myslíte ?
    KIM13
    KIM13 --- ---
    JASONEKK: No vida! Tak já se na společné bubnování hlásím! .-)) Taky kousek od Kladna.-)

    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    EVA_: díky :-)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    CUCHULAIN: Děkuji za pozvání, tento víkend už něco mám, ale zní to zajímavě.:-) Ať vám to bubnuje.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PRASAD: co to je ? :-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    PSYCHOPATICK: STROMY - velká kniha (DUCH STROMů, symbiloka, mýty, legendy a duchové stromů)
    napsal to Fred Hageneder

    Stromy - Velká kniha – Knihkupectví Neoluxor
    http://neoluxor.cz/beletrie/stromy-velka-kniha--45965/
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    EVA_: hmm, tak to vypadá, že na tom něco bude :-)

    pokud jde o šamanismus - kdyby ses chtěla přidat, v sobotu bude takový úvodní kurz :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    EVA_: kdyz nevis nic tak to zkus :D
    EVA_
    EVA_ --- ---
    CUCHULAIN: Tyjo...vlasy se mi při té představě ježí a nohy ťapou pozpátku. Vůbec nevím, jak do toho, bojím se, stydím se, i odpor by se našel. Asi to chce čas.


    Pardon...jsem sem vlítla jak neřízená střela. O šamanismu jsem překládala kamarádce diplomku, tak si o sobě myslím kdovíco, ale ve skutečnosti nevím nic.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    EVA_: :-)
    napadlo mne, že už se asi znáte. každopádně pro využití takové informace je potřeba se znovu setkat :-)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    CUCHULAIN: Taky jsem kvůli tomu pěkně zmatená, rozhořčená a prudím.:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam