• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: Nazdárek. Jelikož jsme zde nenašel spojence na scházení se. Scházíme se při workshopu brumle [ Brumle - Oficiální skupina na podporu brumle v Česku ] ;) že je to offtopic? Možná, ale v hloubce ani ne a naše pozdní rozhovory o šamanismu bývají ;)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ... hele .. takže ...

    furt by mě zajímalo ... o nic nejde .. chci se akorát kamarádit

    dělá tu někdo něco ? ..-.. sám ? ... ve skupině ?

    já jakože jo .. a tak se tak blbě ptám, protože těch, co moc kecaj a nic nedělaj už jsem viděl dost
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    nemusíš tam ani chodit, aha
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: jj rekl bych ze Ivo vi dost a vysvetli tu vedu za tim. rekne jak se s tim pracuje a pak muzes jit do medicinskyho kruhu a pravoat s nim. ale taky nemusis tam ani chodit. je dobry to znat jak v tom kruhu fungujou vztahy, odkud kam plyne energie a jak byt v centru. muzes potom tak nahlizet na svet, na vse kolem i sam na sebe.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    o tom jsem slyšel, myslim i čet jeho web, asi to tam bylo, když na to poukazuješ :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: treba Ivo Musil na to taky dela seminare.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    učí to tu Alice Hamm když tu je, nikoho jinýho jsem zatim nezaznamenal, ale můžu se mejlit
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    NIKOPOL: Aha. To se da pochopit, tak alespon nejake povsechne informace. Treba kde se to tu vzalo - kdo tu s tim zacal, stari tradice apod.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    he .. vypline .. no to ne :-))
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    jj. je dobré vědět co a proč a pak se dá snadno určit jak na to...
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    vono většinou u v průběhu vypline čim by bylo vhodný to ladit
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    JASONEKK: jako dá se dělat sopusta věcí, ale nejdřív je potřeba to změřit
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    CUCHULAIN: šlo mi o to, jestli je to místem nebo mojí hlavou(tělěm). Než začnu konat tak se ptám. App máte někdo zkušenosti s odstraněním, nebo odstíněním geopatgenních zon pomocí krystalů, nebo pyramidami ? Něco jsem o tom četl a asi si umím představit jak to funguje. Jen nemám k dispozici křištál, nebo kamenou pyramidu :) (pokud je toto hodně mimo téma, tak napište ;) )
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    CUCHULAIN: ... tak když jsme u toho, to je celkem častý, že tu onu zónu tam, kde někdo špatně spí, je tim kdo tam spí a né tim místem, kde spí
    .. směrodatný imho je, že stim chce pracovat, což jako je asi dobře, ne ?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    JASONEKK: no.. "fakt" je ten, že se Ti tam blbě spí. co spát jinde?
    nebo když Ti změřím zóny a řeknu, že je to v pohodě, budeš tam spát dál? :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: no ja hlavne podle ty teorie nahlizim celej svet jako jeden velkej medicine wheel vid :)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    OGMIOS: asi je dobrý si projít nějakym seminářem, aby si člověk na tý seminární skupině nakoukal, jaký jsou tam dejme tomu možný modely postupu nebo vývoje nazírání a uvědomění si, priznání si, těch obsahů, který ti přijdou při průchodu tim kruhem. ale samozřejmě znalost teorie je při tom užitku, alespoň má člověk nějaý záchytný body (minimálně muži to mají rádi)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: no ac jsem u jednoho byl tak jsem si dovnitr nevlezl :D ja znam akorat trochu teorie aspon teda v zakladu co je pod kterou stranou a jak jdou vztahy atd.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    o virguli se toho dá najít hafec, ale víc než pokusnictví a praxe nakonec nezbývá.. znám dva geology, z toho jeden co se zabývá vodou, kteří virguli docela běžně používají na hledání pramenů.. nebo míst pro čerpací vrty.. ale nic exkatnějšího kolem toho není, je to pořád v rovině empiricko-inuitivní nebo co
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ISATAG: je to ústní tradice ... prý nemá ráda být zapisována ...
    nicméně ten jejich kruh je hodně zajímavá věc ... když jsi v něm je to jaksi mimo čas, jen přítomnost, mimo toho že super zážitek, dá se ta konstrukce používat jako taková hvězdná brána, kosmckej portál (to je asi tak nejlepší definice na kterou jsem zatim přišel)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam