• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: to jako v následující pětiletce?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MILUCH: zlej sen to není, stránky o šamanismu vedou docela pěkně Švarcovi z práglu
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    SHEEN: má to nějkej link ?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NIKOPOL: Pozvánka na akci je volně přístupná na facebooku.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    SHEEN: tak snad někdo udělá alespoň report .. čeho se na malý akci dosáhlo
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NIKOPOL: Protože tahle akce je zrovna hodně malá a tak nějak asi nepotřebuje publicitu.
    MILUCH
    MILUCH --- ---
    NIKOPOL: asi si málo šaman:)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    .. hele .. a proč o tý chotěboři nemůžu najít žádný info ?

    je nějaký ficiální oznámení někde ?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    MILUCH: dalo by se to tak říci, bubnování je vlastně na 2 směny. Každou směnu vždy ukončí svítání, nebo soumrak ;-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    CUCHULAIN: Vzhledem k počtu přihlášených, se určitě nepřehlédneme ;-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DRAGEL: ha.. to se nejspíš potkáme :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    ZIVA: Chceš po mě odpověď, která by se dala vejít do jedné knihy, v případě hodně velké stručnosti do jednoho několikastránkového článku :-)))
    V případě, že se někde potkáme, tak ti to sdělím, rukama ... nohama ... myšlenkou ... slovy ...
    8.9.2012 jedu do Chotěboře do Geofondu na "bubnování". Myslím, že tam bude pár zajímavých lidí, takže pokud chceš odpovědi, třeba je tam najdeš ;-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ZIVA: :-))) .. to je dobře
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    dragel: no a co presne myslis tim poznanim? jak si to poznal, kdy, kde etc.?

    nikopol: nemusim nic milanku:)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    CUCHULAIN: díky za odpověď. tak ať je Vaše práce ku prospěchu života
    :-)
    pochopil jsem z toho, že z toho žádná spolupráce nekouká
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    NIKOPOL: to byla záludná specifikace, že "někdo něco" :-)
    pokud jde konkrétně o šamanismus, bubnuju (a putuju) sám. taky dělám kurzy šamanského putování.

    podle obsazení zájemců se jedná spíš o takové "rozpomenutí" (případné pravopisné kritiky mi můžou být ukradené) :-)
    převážná většina absolventů těchto kurzů jsou zdatní šamani, jen si prostě přijeli vzpomenout :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: Nevím jakou odpověď jsi čekal, ale dostal jsi odpověď na otázku, na kterou jsi se zeptal :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    ZIVA: moje tvrzení DRAGEL vychází z poznání. Těžko říci, jak ho nějak specifikovat. Načtené to není ;-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ZIVA: ten odkaz nějak nevyšel ... musíš dát kopírovat adresu odkazu v menu který vyvoláš cliknutim pravýho tlačítka myši na ty první tři pomlčky za nickem
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    Dragel: mela bych otazku. z ceho vychazi tvoje tvrzeni DRAGEL --- --- 8:15:54 26.8.2012? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam