• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    dragel: no a co presne myslis tim poznanim? jak si to poznal, kdy, kde etc.?

    nikopol: nemusim nic milanku:)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    CUCHULAIN: díky za odpověď. tak ať je Vaše práce ku prospěchu života
    :-)
    pochopil jsem z toho, že z toho žádná spolupráce nekouká
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    NIKOPOL: to byla záludná specifikace, že "někdo něco" :-)
    pokud jde konkrétně o šamanismus, bubnuju (a putuju) sám. taky dělám kurzy šamanského putování.

    podle obsazení zájemců se jedná spíš o takové "rozpomenutí" (případné pravopisné kritiky mi můžou být ukradené) :-)
    převážná většina absolventů těchto kurzů jsou zdatní šamani, jen si prostě přijeli vzpomenout :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    NIKOPOL: Nevím jakou odpověď jsi čekal, ale dostal jsi odpověď na otázku, na kterou jsi se zeptal :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    ZIVA: moje tvrzení DRAGEL vychází z poznání. Těžko říci, jak ho nějak specifikovat. Načtené to není ;-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ZIVA: ten odkaz nějak nevyšel ... musíš dát kopírovat adresu odkazu v menu který vyvoláš cliknutim pravýho tlačítka myši na ty první tři pomlčky za nickem
    ZIVA
    ZIVA --- ---
    Dragel: mela bych otazku. z ceho vychazi tvoje tvrzeni DRAGEL --- --- 8:15:54 26.8.2012? diky
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    krep, že já si vždycky zpomenu po úplňku
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    JASONEKK: zajímavý
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: Nazdárek. Jelikož jsme zde nenašel spojence na scházení se. Scházíme se při workshopu brumle [ Brumle - Oficiální skupina na podporu brumle v Česku ] ;) že je to offtopic? Možná, ale v hloubce ani ne a naše pozdní rozhovory o šamanismu bývají ;)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ... hele .. takže ...

    furt by mě zajímalo ... o nic nejde .. chci se akorát kamarádit

    dělá tu někdo něco ? ..-.. sám ? ... ve skupině ?

    já jakože jo .. a tak se tak blbě ptám, protože těch, co moc kecaj a nic nedělaj už jsem viděl dost
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    nemusíš tam ani chodit, aha
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: jj rekl bych ze Ivo vi dost a vysvetli tu vedu za tim. rekne jak se s tim pracuje a pak muzes jit do medicinskyho kruhu a pravoat s nim. ale taky nemusis tam ani chodit. je dobry to znat jak v tom kruhu fungujou vztahy, odkud kam plyne energie a jak byt v centru. muzes potom tak nahlizet na svet, na vse kolem i sam na sebe.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    o tom jsem slyšel, myslim i čet jeho web, asi to tam bylo, když na to poukazuješ :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: treba Ivo Musil na to taky dela seminare.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    učí to tu Alice Hamm když tu je, nikoho jinýho jsem zatim nezaznamenal, ale můžu se mejlit
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    NIKOPOL: Aha. To se da pochopit, tak alespon nejake povsechne informace. Treba kde se to tu vzalo - kdo tu s tim zacal, stari tradice apod.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    he .. vypline .. no to ne :-))
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    jj. je dobré vědět co a proč a pak se dá snadno určit jak na to...
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    vono většinou u v průběhu vypline čim by bylo vhodný to ladit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam