• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    JASONEKK: hm, pravda, toho docilit doma, bez toho abych timto omezoval spolubydlici docela problem. to si rikam, ze asi bude lepsi objednat nekde v horach chatu na vikend, a jit do toho proste :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALICOR: Důležité je totální zatemnění... super simulace byla Neviditelná výstava v Praze.
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    JASONEKK: dik, predpokladam ze to bude poradna sila :) rekl bych, ze asi nebude spatny si dat jeden takovy den v domacich podminkach, abych tak nejak vyzkousel jestli na takovouhle seanci opravdu mam? ;)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALICOR: kdyý máš potřebu, tak si s tebou může povídat, když musíš ukončíš to.... je to dost intenzivní. Asi bych tam hrál na buben a brumli:)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALICOR: Znám jen dva lidi, kteří o tom vyprávěli. S jednou jsem byl ve Skřidlech, ta popisovala prostě. Jsi v chatce, kde je vše zatemněno. dohodneš si stravu a pití (režim a skladbu), pravidelně ti chodí někdo, kdo nevstoupí bez ohlášení... někde to dost podrobně popisuje Dušek. Stále to samé. Tma na několik dní (víkend i déle). jsi sám se sebou...
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: to zni dobre, ale pravdu rict asi bude tech seanci ve tme vice :) slysel jsem to od jardy duska, tusim ze se bavil o nekolika dnech ve tme, nejak si moc nedovedu predstavit jak to probiha? jestli je soucasti i pust a tak podobne
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KALICOR: Slyšel jsem o ceremonii nočního ohně, kdy se u ohně bubnuje celou noc až do svítání. S úsvitem ti má přijít odpověď na tvou otázkou na kterou myslíš celou noc při bubnování.
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    kdyz uz tady vzpominate takove praktiky zajimave, nemel by nekdo informace o seancich ve tme? jak to probiha popripade jestli mate nejake zkusenosti nebo znate nekoho kdo pomaha provest dychtivym dusim? :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: Díval jsem se na fotky.... zajímavé, necháme to tu déle, aby mohl každý reagovat. Zatím bych to bral jako super možnost. Uvidíme co se ukáže dál....
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Mám možnost "objednat" potní chýši. Cena by byla okolo 2000,- za celou skupinu, takže na každého pár stovek. Posledně jsme se o tom s "ceremoniářem" potní chýše bavili, tahle cena je za dřevo a další věci ...
    vypadalo by to nějak takhle: http://bublablato.blog.cz/
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: já bych třeba viděl 16/08 :) Dost daleké datum, kdy snad nemám nic;) Kdo má vůli se potkat napište.... i když bych nemohl já a mohli byste vy, bylo by to fajn.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Poslední moje aktivita: http://tlak-na-buben.blogspot.cz/2014/03/kuneticke-svitani-3032014.html nebylo to sice přímo šamanské, bylo tam hodně lidí z geocaching.com kteří svítání pojali jako čekání na to až bude vidět na logbook a pak odešli. Plno lidí si hodilo tabák do kouřového poháru ... ještě nemám všechny fotky ani videa dohromady.

    Můžeme se setkat u nějakých menhirů.

    17.4. jedu s pár lidma na Panenský týnec a pak Kounovské kamenné řady
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: No ta potní chýše by byla dokonalá!
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    AIM_FREEMAN: proto o tom píšu... i přes drobné šarvátky jsem zaznamenal obrovský posun lidí na foru. Už se tu spíš ty lidi škádlí, než napadají. to je super :) Pojďte se srazit na nějakou šamanskou sešlost.... ! Poznat svoje osobnosti na živo....
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Tenhle víkend mám volný, takže když něco někde vymyslíte, tak tam jedu, jinak je to se mnou o víkendech dost mizerný.

    Občas s pár lidma dělám malé ceremonie, občas vlezu do potní chýše. Tady od tud nikoho osobně neznám.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Ale jestli to mel byt april, tak se docela povedl ;D
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Chlapi, posuzovat pres net jaky kdo je, je imho nesmysl, to uz radsi ten sraz, ne? JASONEKK:
    Imho je daleko vic veci co nas spojuje, nez tech druhych..
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KALICOR: Mě se omlouvat nemusíš. Jen jsem ti rozměnil, jak říká můj kolega ;-)
    Soud je soudem ať soudí cokoliv ;-)
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: pokud je soudem pocit ze postradas lasku, tak tedy ano a omlouvam se za to :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Zdar vespolek. Když tu byla zmínka o kolektivních aktivitách. Pořádá se /pořádá někdo nějaké šamanské aktivity? Myslím tady s váma na tomhle foru. Před časem jsem měl zájem na tom se potkávat i jednou za rok. POtkávat se na silných energetických místech. Předávat si informace osobně, vyjiskřit energie osobně, dojít k harmonii. Učit se od sebe. Tvořit a pokračovat v šamanských základech této krajiny.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: a navic..jednou jsem takhle sel do lesa...sedl si na misto kde rostou houbicky a dal jim pekne reiki. prisel jsem tam za tejden. v celym lese houbicky nerostly a na tom miste jsem stravil asi 2 hodiny sbiranim. takze pro me reiki a psychedelika souvisej. oboji jsou nastroje :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam