• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    ISATAG: rozhodl jsem se pockat na podporu me drahe polovicky. takze se uvidi.
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    OGMIOS: Hele ja to mel jeden cas taky tak. Ale clovek potrebuje i prostor sam pro sebe. Nevim presne jak to mas ty - je to jen moje asociace na zaklade meho vlastniho pribehu, ale ja osobne jsem si tohle musel uvedomit a proste se obcas sebrat a jit tak rikajic na tah (treba samansky) ;o)
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    JASONEKK: casove by to odpovidalo :) a ten rychly navrat do "rodinneho" zivota by byl nejspise jeste vic stavnaty :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALICOR: to pak místo potní chýše kouřt DMT v čisté podobě :D (vtip)
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: tak to abysme dali nejakou intenzivni 4minutovou seanci :D
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: ani na 5 minut me nikam nepustej :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: fakt ani na jednu sobotu? Vrátíš se jim nabitý a odpočatý ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: ja uvidim jak to bude. zatim se pres rodinu poslednich par let nikam nedostanu.
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: na me pusobi velice prijemne cele to mistecko :) jednou v lete jsem se tam ve dne prochazel bos, jeste v takovem meditativnim rozpolozeni a se vsema lidma, se kteryma jsem se tam potkal jsem citil hlubokou vzajemnou uctu a respekt. nezapomenutelny zazitek :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: to datum je pro mne nereálný :( tak 7-8 měsíc.. dřív jsem nepoužitelný :/ sorry
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KALICOR: na Zbraslavském oppidu se pár lidi "stará" o místo. Když jsme tam byl posledně, byl jsem hodně zklamaný z akropole. Svahy byly moc prima.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    OGMIOS: Mohl bych to s Bublou domluvit. Zatím nikdo nic jiného nenavrhnul.

    Na setkání 17.4. ve čtvrtek o jarních prázdninách v Panenském týnci nikdo nezareagoval
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Jsem hledající, prostě sbírám, k čemu přijdu, pokrokem bych to nenazval.
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: pravdu rict tak s tema keltama citim, nebo mozna citit chci urcite spojeni, jednou jsem sel v opidiu na zbraslavi se znamyma ale tak nejak podvedome jsem zacal jit mimo trasu, kde jsme se planovali projit, po nejake chvili jsem se zastavil a sednul si k "ohni" pokecat se staryma znamyma, aspon tohle jsem prej odpovedel znamym, kdyz se me zeptali proc sedim v trave uprostred louky :)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    OGMIOS: já jim říkam staří

    naopak vychází ze všech starých tradic na Zemi ;-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: i tohle může být příklad :D
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: to teda..ja se treba desne dlouho bal cirkularky a ted jak na ni jedu :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: někdy to chce pořádnou odvahu ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: jsme vsechno cim chceme a cim si dovolime byt :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: už se stalo :) ale i tak si rád potvrdím svou intuici. To jsem já. špatně se to vysvětluje, něco jako vnitřní přetahování duchovní a materiální podstaty.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: neorientuj se, zvol si svou cestu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam