• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    OGMIOS: Uvidis, ja sam se na tu akci nechystam. Byla to jen spontanni reakce :)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Kde původ je lidí a zvířat, dešťů a ohně, odkud zemětřesení,
    jakou silou hluboká moře se dmou, hráze protrhnuvše, a vrací se opět na své místo.
    Odkud je moc bylin, odvaha a zuřivost šelem, celý rod rostlin, kamení i plazů.

    Vergilius
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    ISATAG: rozhodl jsem se pockat na podporu me drahe polovicky. takze se uvidi.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KALICOR: komprimovana vecnost
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    OGMIOS: Hele ja to mel jeden cas taky tak. Ale clovek potrebuje i prostor sam pro sebe. Nevim presne jak to mas ty - je to jen moje asociace na zaklade meho vlastniho pribehu, ale ja osobne jsem si tohle musel uvedomit a proste se obcas sebrat a jit tak rikajic na tah (treba samansky) ;o)
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    JASONEKK: casove by to odpovidalo :) a ten rychly navrat do "rodinneho" zivota by byl nejspise jeste vic stavnaty :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KALICOR: to pak místo potní chýše kouřt DMT v čisté podobě :D (vtip)
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: tak to abysme dali nejakou intenzivni 4minutovou seanci :D
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: ani na 5 minut me nikam nepustej :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: fakt ani na jednu sobotu? Vrátíš se jim nabitý a odpočatý ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: ja uvidim jak to bude. zatim se pres rodinu poslednich par let nikam nedostanu.
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: na me pusobi velice prijemne cele to mistecko :) jednou v lete jsem se tam ve dne prochazel bos, jeste v takovem meditativnim rozpolozeni a se vsema lidma, se kteryma jsem se tam potkal jsem citil hlubokou vzajemnou uctu a respekt. nezapomenutelny zazitek :)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: to datum je pro mne nereálný :( tak 7-8 měsíc.. dřív jsem nepoužitelný :/ sorry
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KALICOR: na Zbraslavském oppidu se pár lidi "stará" o místo. Když jsme tam byl posledně, byl jsem hodně zklamaný z akropole. Svahy byly moc prima.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    OGMIOS: Mohl bych to s Bublou domluvit. Zatím nikdo nic jiného nenavrhnul.

    Na setkání 17.4. ve čtvrtek o jarních prázdninách v Panenském týnci nikdo nezareagoval
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Jsem hledající, prostě sbírám, k čemu přijdu, pokrokem bych to nenazval.
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: pravdu rict tak s tema keltama citim, nebo mozna citit chci urcite spojeni, jednou jsem sel v opidiu na zbraslavi se znamyma ale tak nejak podvedome jsem zacal jit mimo trasu, kde jsme se planovali projit, po nejake chvili jsem se zastavil a sednul si k "ohni" pokecat se staryma znamyma, aspon tohle jsem prej odpovedel znamym, kdyz se me zeptali proc sedim v trave uprostred louky :)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    OGMIOS: já jim říkam staří

    naopak vychází ze všech starých tradic na Zemi ;-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: i tohle může být příklad :D
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: to teda..ja se treba desne dlouho bal cirkularky a ted jak na ni jedu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam