• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    já jsem pro společný akce ...

    ano, v jednotě je síla že (s jednotou sice pro začátek nepočítáme, ale alespoň pro počáteční synchronizaci)

    nicméně chotěboř jsem teda vůbec nedal..
    byli jste tam někdo ?
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: já bych to tu prostě dmýchal. Kamarád bude za čas pořádat potní chýši, tak když bude místo, tak napíšu ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: muzeme tu myslenku zkusit udrzovat pri zivote. ja osobne nevim nic co bude za 5minut ale sel bych se vypotit.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: no já jsem psal že můžu později a přijde mi to jako dobrý nápad. Jen moc vůle na to se sejít a sdílet energii moc není...
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ja to necham upadnout.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    co vlastne ten napad na tu potni chysi? nechame to upadnout nebo se slezem?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Asi tak před rokem jsem řešil jednoho "jugoše" myslím, že to byl chorvat. Ptal jsem se ho, jak je to u nich a vyprávěl jak v každém městě je jiná víra a lidé pár, kdy je někdo z jiné víry u nich prostě nemá šanci žít a přežít. Města proti sobě "bojují". Pak se vyjádřil že je křesťan a že v polsku je to ta správná víra a na slovensku taky, ale v čechách špatný :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    WAMP_ELF: Já myslím, že ztracen není. Sleduji Pohanskou společnost a její aktivity a musím říci, že je to jiná liga, jen prostě na Kupala do jugošky se mi nechce o to je to příjemnější, že se na fotce 15ti lidí najdou dva češi, kteří tohle absolvovali :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    OGMIOS: rozumím tomu. Jen jsem chtěl sem dát nějakou zajímavou akci. Protože nemám prachy ani na "obyčejnou" ceremonii, tak jsem tuhle informaci vůbec neřešil.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    OGMIOS: spíš žižku.. popravdě, myslím že starý kontintinent je- aspon pro dnešní generaci- ztracen
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: jj v tomhle smeru me tesi ze jsme historicky o neco vic pouceni ;) mam nektere predky z polska, tak taky vim jak to tam chodi, a jak jsou tamnejsi knezi zhyrali :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    nicmene tohle je vseobecnej problem, ze za vsechno chtej platit. tyhle spasitele naseho hladu po duchovnu. at uz to jsou prodavaci jmen a nebo odpustku. ja hodne ted diskutuju s pritelkyni o cirkvi v tomhle smeru. pritelkyne je z polska a tam ta cirkev jede..a za vsechno se musi platit a kostely tam praskaj ve svech. knezi jsou zhyrani a...no proste takhle to je spatne. Husa na ne na bandu :D
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: presne tak, zaprodanci, at uz se honosej jakymikoliv schopnostmi ci zkusenostmi na me dojem neudelaj ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DRAGEL: hele ja verim na to ze kdyz se sem pozve clovek ze zahranici aby tady vedl nejakou takovouhle ceremonii ci co tak je slusny ho tu pohostit a potom se ucastnici holt podelej o naklady. nicmene jakmile jsem cetl ze za pouhe 2 litry dostanes svy indiansky jmeno tak to je proste zabity. tomu mexikanci bych vrazil par facek pac za spiritualitu se neplati.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Člověk se vám nezavděčí, na všem hledáte jen prachy :-D
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    KUATO:-) nic nezpochybňuji, ale zaujal mě ten výběr slov, pevně věřím, že není prvoplánový ,-)

    A otázka předání a linii je samozřejmě mnohočetná :o)
    KUATO
    KUATO --- ---
    DARJEEL: pritom si clovek muze vzit pantakly par salamandru a authentickou ceremonii si udelat sam :o)). ale to je zadarmo a bez certifikatu, tak kdo by o to stal :o)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    DRAGEL: autentická ancestrální ceremonie, ou jé :)))
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    DRAGEL: ja mam, ale dam je potrebnejsim nez jsem ja a a tihle samani s ean kody :D
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: plus byl za ten trefny citat na konci :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam