• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: jsem tě poznal bez nápovědy :)
    NIKAO
    NIKAO --- ---
    DRAGEL: Markétu mám moc ráda, hodně toho ví u umí jít do hloubky... Nejezdím už je to pro mě dost drahý, ale dost mi to chybí... celkově v tý masovitosti - nevytrácí se tam pak to kouzlo? Třeba u ajahuasky to je to co mě odrazuje, u nějakých festivalů to je naopak.. asi záleží na lidech co se tam sejdou, hlavně žádný business..
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    WAMP_ELF: účast byla asi 120 lidí, nejsou tam vidět všichni, jsou to takové momentky
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    nevim proč ale na těch fotkách mi něco chybí.. a asi to bude vlastík plamínek.
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Ke společnému setkání:
    Nemusí to být přímo potní chýše, můžeme se sejít na nějakém místě síly, udělat jednoduchou ceremonii se záměrem a pokecat ...

    Sháním nějakou dobrou knížku s popisem medicínského kruhu, nevíme o něčem?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    DRAGEL: jsem v červeném triku
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Tak netuším, zda jsem se v Chotěboři s někým z vás potkal :-)

    Pár vypůjčených fotek:
    lakotawin | šamanské setkání Chotěboř 2014 – rajce.net
    http://lakotawin.rajce.idnes.cz/samanske_setkani_Chotebor_2014
    milanknob | Velké šamanské setkání 2014 Chotěboř - Geofond – rajce.net
    http://milanknob.rajce.idnes.cz/Velke_samanske_setkani_2014_Chotebor_-_Geofond/

    Přijel jsem v sobotu v poledně. Vyslechl si povídání Švarcových. Markéta si mě pak sama našla, ač jsme se tam viděli poprvé a moc pěkně jsme si popovídali. Krásná meditace a šamanská práce s kouřem od Carlose, stále se mám co učit. Večer pak Gri-Gri africké bubny (za poslední rok jsem je slyšel 4x, tak mě to už moc nebralo). Přechod přes žhavé uhlíky, o oheň se staral Jirka Škvrna a na uhlíky pouštěl Jirka Libáňský.
    Dostal jsem tam pár zajímavých informací, nad kterými budu ještě přemýšlet, takže celkem to bylo moc prima.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    já jsem pro společný akce ...

    ano, v jednotě je síla že (s jednotou sice pro začátek nepočítáme, ale alespoň pro počáteční synchronizaci)

    nicméně chotěboř jsem teda vůbec nedal..
    byli jste tam někdo ?
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: já bych to tu prostě dmýchal. Kamarád bude za čas pořádat potní chýši, tak když bude místo, tak napíšu ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: muzeme tu myslenku zkusit udrzovat pri zivote. ja osobne nevim nic co bude za 5minut ale sel bych se vypotit.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: no já jsem psal že můžu později a přijde mi to jako dobrý nápad. Jen moc vůle na to se sejít a sdílet energii moc není...
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ja to necham upadnout.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    co vlastne ten napad na tu potni chysi? nechame to upadnout nebo se slezem?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Asi tak před rokem jsem řešil jednoho "jugoše" myslím, že to byl chorvat. Ptal jsem se ho, jak je to u nich a vyprávěl jak v každém městě je jiná víra a lidé pár, kdy je někdo z jiné víry u nich prostě nemá šanci žít a přežít. Města proti sobě "bojují". Pak se vyjádřil že je křesťan a že v polsku je to ta správná víra a na slovensku taky, ale v čechách špatný :-D
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    WAMP_ELF: Já myslím, že ztracen není. Sleduji Pohanskou společnost a její aktivity a musím říci, že je to jiná liga, jen prostě na Kupala do jugošky se mi nechce o to je to příjemnější, že se na fotce 15ti lidí najdou dva češi, kteří tohle absolvovali :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    OGMIOS: rozumím tomu. Jen jsem chtěl sem dát nějakou zajímavou akci. Protože nemám prachy ani na "obyčejnou" ceremonii, tak jsem tuhle informaci vůbec neřešil.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    OGMIOS: spíš žižku.. popravdě, myslím že starý kontintinent je- aspon pro dnešní generaci- ztracen
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: jj v tomhle smeru me tesi ze jsme historicky o neco vic pouceni ;) mam nektere predky z polska, tak taky vim jak to tam chodi, a jak jsou tamnejsi knezi zhyrali :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    nicmene tohle je vseobecnej problem, ze za vsechno chtej platit. tyhle spasitele naseho hladu po duchovnu. at uz to jsou prodavaci jmen a nebo odpustku. ja hodne ted diskutuju s pritelkyni o cirkvi v tomhle smeru. pritelkyne je z polska a tam ta cirkev jede..a za vsechno se musi platit a kostely tam praskaj ve svech. knezi jsou zhyrani a...no proste takhle to je spatne. Husa na ne na bandu :D
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    OGMIOS: presne tak, zaprodanci, at uz se honosej jakymikoliv schopnostmi ci zkusenostmi na me dojem neudelaj ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam