• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    OGMIOS: Je to zvláštní hloubka. Je tam vidět, že si ten člověk došel na své dno a něco poznal. Je to nepopsatelný běžnými slovy. Energetický otisk se mi nechce sem dávat ... ;-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KUATO: ponechme tamtu skupinu stranou, muj nazor na vec je ze sdilet by se melo.
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: kdyz se naucis chodit, nepotrebujes berle.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KUATO: to je to co nevim..je to obskurdni skupina? je mozny ze by chodili na setkani proto ze chtej vytvorit komunitu tady v cechach misto toho ze budou sedet doma. nebo existujou v cechach "profesionalni" skupiny predkrestanskych tradic?
    KUATO
    KUATO --- ---
    OGMIOS: proc by lidi, kteri maji poznani chodili na schuzky podobnych obskurdnich skupin? ;o)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    OGMIOS: znáš to, ne? O_o
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    DARJEEL: :P :D
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    OGMIOS: prosímtě koukni se sobě před zrcadlem do očí a je to :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: z toho si nic nedelej. ja mam asi divnou skladbu vet pac si me porad lidi spatne vysvetlujou.
    no a ja jsem se tu zamyslel nad tim jak to vypada. jestli jste tim mysleli ze ty lidi vypadaj jako ze maj poznani nebo jako ze nikdo neni doma. pak jsem si rikal jestli to je videt na kazdym a pak jsem si rikal jestli je nekdo doma u me :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: tak to se omluvám.. asi mám dnes vztahovačnou náladu:) Prostě je to zvláštní zadumaný pohled... schválně si toho někdy všimni, když ty lidi koukají do "blba"...
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: netrolim. jen me to zarazilo jak to muze vypadat.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: nejde o pohled, kterej maji ty lidi stále:) že ty dneska trollíš? :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: hmm to asi toho meli vic nez by bylo zdravo :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: chtěl jsem ten tvůj dotaz trošku odlehčit... jde o hluboký pohled do dáli a v divákovi to evokuje určitý pocit, který písemnou formou nedovedu sdělit.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: no akorat envim jak si to spojit s ucenim rostlin
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: a ještě ty značky dolarů ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: jako ze voci na vrch hlavy?
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: viděl jsi někdy pohled strýčka Skrblíka? :D
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: jo? jak takovej pohled vypada?
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: velice zajímavé čtení. Jsem zvědavý, jak se to dál vyvine;) Jinak se mi moc líbila věta končící "na jejichž očích bylo vidět učení rostlin. " Taky ten pohled poznám:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam