• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    OGMIOS: vem si křišťál, ale velkej, aspoň půl kila, ten to pohltí. Nebo je taky dobrý oheň, na tyhle disharmonické vibrace.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    NIKOPOL: talismany nepomahaj, ja kdyz se hadal s pritelkyni tak jsem si na ni vzal ochranej kamen a vono to vubec nepomohlo :D
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    taky mě napadá, že teoreticky by měla stačit jakákoliv věc, který se byť jen dotknul někdo na vyšší, čistčí úrovni než je ta paní .... pokud máš k dispozici nějakou panu, co se zajímá o tyhle věci, třeba aspoň medituje nebo se nějak sama umí soustředit, seznam jí těma lidma .. nebo jí jen ukaž fotku .. a ať žádá, děkuje (obětuje nějaký kytky .... ) o ochranu nad nějakym předmětem (nejlepší je asi něco denního použití jako třeba, nějakej náramek růženec, náhrdelník .... atd.) a ten pak dá nešťastníkovi/nešťastnici ...

    měla by jim chtít pomoct .. upřímě

    a je to - problem solved :-)
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    JASONEKK: tyhle lidi, ženský většinou chtěji, aby se o ně někdo staral, měl o ně zájem. Chtěli by něco, co nemají, ale sami se bojí pro to něco udělat, chtěli by, aby to pro ně někdo udělal.
    Takže máš asi tak dvě možnosti ... založit si ženskej kruh / poradnu pro zoufalé .. jinak pravděpodobně skončej u někoho, kdo jim bude dávat ten pocit, že za ně něco řeší.

    Jinak bránit se může každej .. a pomáhaj fakt úpný jednoduchosti .

    třeba dát si ráno rozcvičku,.. rozpažit, upažit ... nahoru, dopředu, doprostřed, dozadu, nahoru ... kroužení rukama a nohama ... všechno jsou to vlastně magický pohyby, gesta

    vokouřit se ..

    vzívat elementy,,
    modlit se ke stvořiteli, k matce, k ježíši, kršnovi
    (to už jako je docela dobrá obrana ,,, sice záleží na křehký konstituci nedávno ještě oběti, která se kdykoliv může rozhodnout, že se vzdává)

    do světovejch stran udělat šamanský štíty (to můžeš udělat i za ně) .. konc konců modlit se za ně takz můžeš .. ale abys měl něco, co je jejich.

    vzít si k sobě kameny
    vzít k sobě byliny
    (na týhle úrovni už u sebe máš i faktický artefakty, který mají přímí spojení s andělskou, archandělskou úrovní)

    ale v podstatě nejlepší, co pro ně můžeš udělat je ... dodat jim odvahu, podpořit je

    Jsem teď už skoro přečet první knížku od Aggripy, .. je to fakt poučný :-)
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    JASONEKK: psychopat? hm, hodne stesti ;) empatii najdes leda naucenou ... zcela vypocitave, jdouci ciste za svymi cili. bohuzel velke, ale skutecne velke mnozstvi lidi, temto upirkum skoci na lep.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS:
    KALICOR:
    DRAGEL:
    DRUDRIGER2:
    Je to osoba, která žije z lidského utrpení, které jim po navázání přátelství a dostatečném prohloubení vztahu, zvětšuje. Jíž jsem provedl kroky. Tedy tu danou blízkou osobu jsem na její praktiky upozornil a naštěstí se nechala varovat. ti lidé jsou prostě ženy, které jsou po rozchodu nebo něco takového. Ztráta + prázdnota jí láká a svou umělou empatiíí a vypočítavostí si tvoří vazbu. V psychiatrii by měla označení psychopat. chladně kuje svoje intriky pro svoje cíle. Snad to píšu dostatečně srozumitelně. Se světlem souhlasím. Ještě mi bylo doporučeno poslat lásku na její adresu jako vrchol odboje. Smysl mi to dává.
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    jak napsal dragel tam kde je svetlo neni misto pro tmu. Ale my nevime jake sou tve umysli a jestli sou taky z casti nekale, tak se nediv tomu ze to s tim cernim magem nemas jednoduche. Kdyz mas v sobe jen ciste svetlo/lásku tak může být mág jaký chce, ale může prd, ale když se přetahuejte o "duše" tak to bude něco špatně
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Tam kde je světlo, není místo pro tmu.
    KALICOR
    KALICOR --- ---
    JASONEKK: jak se k tomu stavi ti, ktere se snazi "brat"? o tech je to, rekl bych predevsim.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: zkusil jsi se pokrizovat a odplivnout si pred ni?
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Mám problém s reálnou čarodějnicí/ černým mágem. Sebral jsem jí jednu "duši" a snaží se brát další hned vedle z mého okolí. Vím, že se to nemá, ale je tu někdo, kdo umí tyhle lidi odehnat?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Zdravím všechny místní šamany. Slovanský kruh se nám trochu rozjel a tak nabízím ohlédnutím za tím co se stalo na Noci ohňů, kterému keltové říkají Beltine
    Oslava Noci ohňů – 8.5.2015 | Slovanský kruh
    http://www.slovanskykruh.cz/2015/05/oslava-noci-ohnu-8-5-2015/

    28.5.2015 v Praze nabízím přednášku na téma brumle :-)
    Nadcházející akce | Přednáška – „Brumle“ | Slovanský kruh
    http://www.slovanskykruh.cz/akce/prednaska-brumle/

    Poslední co vytáhnu z rukávu je obřad Koupadelných svátků, tedy Koupala či Kupalo který se bude konat 20.6.2015 na Chrudimsku v místě úžasného zatopeného lomu
    Nadcházející akce | OSLAVA svátku Kupadla | Slovanský kruh
    http://www.slovanskykruh.cz/akce/oslava-svatku-kupadla/
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    NIKOPOL: jn, spíš takový vtípek
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ALIQUPISO: vypadá to jak leták na nějakej LSD mdma šamanizmus
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    Blood of the Dove… Urban Shamans | CVLT Nation
    http://www.cvltnation.com/blood-of-the-dove-urban-shamans/
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    "Oki,
    díky za podporu na půstu. Dali jsme to všichni výborně, viz momentka části výpravy při návratu :-)
    V sobotu 16. 5. od 11h bude obřad v potní chýši u Rishiho v Radovesnicích II. Obřad povedou Ernesto a Merced z Malorky. Bližší info a přihlášky na cestabizona@seznam.cz
    V sobotu 23. 5. povedu obřad v potní chýši "na prérii" u Zlíče. Sraz v 9h ráno, samotný obřad od 12h. Kdo potřebuje bližší info nebo nezná cestu, napište. Také můžete-li nabídnout místo v autě na spolujízdu.
    Díky moc, těším se na setkání. Pro účastníky půstu je důležité se některého obřadu zúčastnit.
    Big hug
    Arnie"
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Pokud by si chtěl někdo udělat svůj vlastní šamaňák ...

    https://i.nyx.cz/files/00/00/13/57/1357497_9cefd5eef6b376d63610.jpg?name=_trnavka_2015_mail.jpg
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Z emailu ..... právě poslouchám

    Oki,
    přeposílám odkaz na krásnou četbu na pokračování, sedmý díl je také o potní chýši:
    Hana Andronikova: Nebe nemá dno (7/10) | Poslechněte si hry a četby z Vltavy
    http://www.rozhlas.cz/vltava/stream/_zprava/hana-andronikova-nebe-nema-dno-710--1473007
    (poslechnout včas, pak zmizí z archivu)
    Budiž vzpomínkou na náš krásný sobotní obřad na prérii u Zlíče.
    Hugs Arnie
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    DRAGEL: Ona sem přivezla i pár šamanů z tý sibiře, dobrý to bylo. postupem času vypadala čimdál tim víc jako notorik ... pak nevim, nějak zmizela ze scény. v tý době jsem myslel, že by pro ni mohlo bejt fajn si trošku odpočinout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam