• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS

    Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

    Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
    Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

    Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

    Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

    Jsem saman?

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 16.7% / 3 hlasy
    • 50.0% / 9 hlasů
    • 33.3% / 6 hlasů
    rozbalit záhlaví
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    NIKOPOL: jn, spíš takový vtípek
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ALIQUPISO: vypadá to jak leták na nějakej LSD mdma šamanizmus
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    Blood of the Dove… Urban Shamans | CVLT Nation
    http://www.cvltnation.com/blood-of-the-dove-urban-shamans/
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    "Oki,
    díky za podporu na půstu. Dali jsme to všichni výborně, viz momentka části výpravy při návratu :-)
    V sobotu 16. 5. od 11h bude obřad v potní chýši u Rishiho v Radovesnicích II. Obřad povedou Ernesto a Merced z Malorky. Bližší info a přihlášky na cestabizona@seznam.cz
    V sobotu 23. 5. povedu obřad v potní chýši "na prérii" u Zlíče. Sraz v 9h ráno, samotný obřad od 12h. Kdo potřebuje bližší info nebo nezná cestu, napište. Také můžete-li nabídnout místo v autě na spolujízdu.
    Díky moc, těším se na setkání. Pro účastníky půstu je důležité se některého obřadu zúčastnit.
    Big hug
    Arnie"
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Pokud by si chtěl někdo udělat svůj vlastní šamaňák ...

    https://i.nyx.cz/files/00/00/13/57/1357497_9cefd5eef6b376d63610.jpg?name=_trnavka_2015_mail.jpg
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Z emailu ..... právě poslouchám

    Oki,
    přeposílám odkaz na krásnou četbu na pokračování, sedmý díl je také o potní chýši:
    Hana Andronikova: Nebe nemá dno (7/10) | Poslechněte si hry a četby z Vltavy
    http://www.rozhlas.cz/vltava/stream/_zprava/hana-andronikova-nebe-nema-dno-710--1473007
    (poslechnout včas, pak zmizí z archivu)
    Budiž vzpomínkou na náš krásný sobotní obřad na prérii u Zlíče.
    Hugs Arnie
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    DRAGEL: Ona sem přivezla i pár šamanů z tý sibiře, dobrý to bylo. postupem času vypadala čimdál tim víc jako notorik ... pak nevim, nějak zmizela ze scény. v tý době jsem myslel, že by pro ni mohlo bejt fajn si trošku odpočinout
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Pavlína Brzáková dělá otevřené slovanské ceremonie poblíž Škvorce je to kousek od Úval. Potkal jsem se s ní osobně, vypadala v pohodě. To že napsala pár knížek jsem zjistil dodatečně, stejně jako to, že má nějakou spojitost se sibiřskými šamany.
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    no zena to chtěla, ale již to mám vymyslené, mají to v knihovně tak jí to půjčim. Jinak dík za recenzi....
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    DRUDRIGER2: jsem poněkud skeptický ...
    první co mě napadlo bylo ... herec a alkoholička ... pak jsem si přečet podtitulek..
    ten na mě dělá dojem, že jde o jakési takové to duškovo povídání, trošku jako nic popularizačního charakteru :-)

    já mám duška docela rád (možná je to proto, že ho neznám osobně) tak to neber jako nějak špatně
    třeba se to vyplatí :-) .. znáš to, znáte to, "duch je ve všem" tak se i v hnoji dají najít semena svobody,moudrosti.

    pak je otázka jestli tě někdo nepoučí efektivněji :-)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    Tvarytmy - Pavlína Brzáková, Jaroslav Dušek | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/200097/tvarytmy/
    cetl nekdo tudle knizku? stoji za to? nema ji nekdo v pdf ci jinem formatu pro ctecku?
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    RAEL: Ahá, jo tenhle film jsem kdysi viděla.
    RAEL
    RAEL --- ---
    ALIQUPISO: http://www.csfd.cz/film/1329-vec/
    ale můj sen se aspoň odehrával někde, kde bylo teplo a prales okolo.
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    RAEL: co myslíš tou Věcí?
    RAEL
    RAEL --- ---
    NIKOPOL: že žiju na jekési základně/výzkumné stanici a dovnitř se dostaly velociraptoři a něco jako Věc a postupně nás to zabíjí...
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    NIKOPOL: celkem dobrý dotaz, měla jsem dost zvláštní sen o lidech se kterýma jsem probírala channeling, vzájemně jsme si tak nějak četli myšlenky a o jedné čarodějce, která žije na druhém konci planety, byly jsme na začátku nějaké cesty a nasedaly do auta
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    hej :-)

    tak máme jaro ...
    co se vám zdálo z pátka na sobotu ?
    KUATO
    KUATO --- ---
    KUATO: k té spagyrii, věci, které k něčemu jsou:
    v cz:
    John Reid - Minor Opus (https://i.nyx.cz/files/00/00/12/83/1283297_7c2fb8e1ec03b25182c5.pdf?name=JohnReid-MinorOpus.pdf)
    Frater Albertus - Příručka alchymisty
    J. P. Maien: Odkaz bratrstva zlatého a růžového kříže
    Homérův zlatý řetěz

    v en/de:
    mrak věcí, ať už skeny starých traktátů nebo různé hermetické společnosti současné nebo už zaniklé (2.pol.20.stol.), přesto za sebou zanechající užitečné publikace. záleží, čemu by se člověk chtěl věnovat. pro začátek bych sáhl určitě po Manfred Junius - Practical handbook of plant alchemy nebo Jean Dubuis - Spagyrics (2 díly) co se týče západní tradice. zajímavé jsou i věci indické, hlavně kdo by chtěl pracovat se rtutí nebo kovama, které se dají koupit přes net jako komplet Rasa Jala Nidhi nebo Vaidya Bhagwan DASH - Alchemy and Metallic Medicines in Ayurveda. o propojení alchymie a jógových či tantrických škol ve staré Indii obšírně vypovídá od White - The Alchemical Body: Siddha Traditions in Medieval India
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    KUATO: já měl na mysli , čiste lidské bytosti, omlouvám se když to bylo špatně pochopeno..
    TEECA
    TEECA --- ---
    NIKOPOL: jenom vsuvka ayahuasce říkáme královna pralesa... zpívá jedna krásná žena



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam