• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    WRATA: na to stejné jsem se ptala před3 dny já. Když nakonec druhý den heslo přišlo, stejně se na ně přihlásit nedalo. Proč ? Bez odpovědi ...
    WRATA
    WRATA --- ---
    Dotaz: Zadal jsem spatne heslo a od TORI mi neprisel mail jako vzdy jindy. Je to tak spravne nebo nejaka chyba?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    OOPS: Upřímně jsem celkem rád, že jsou pryč. Spíš bych ocenil odzvánky.
    OOPS
    OOPS --- ---
    prosimvas, kam zmizely pozvanky? diik
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    POA: tak ze jsi to ty, tak to se resilo dneska v sesterskem klubu, zkus tenhle trik:

    [ HARALD @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    a kdyz ne, tak at te aspon utesi, ze nejsi jediny(a). : )
    POA
    POA --- ---
    taky nefunguje odkaz v reakci na předchozí příspěvek, jestli se vyjadřuju dost srozumitelně
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Zdá se mi, že v některých diskuzích zmizel filtr : )
    POA
    POA --- ---
    nějak zmizely statistiky v diskuzích. Je to nějaký můj problém nebo co se stalo?
    HARALD
    HARALD --- ---
    LOWRIDER: no, šikula, to nevéím. akle nepokoušeme tě. :-)
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    už sem našel je to v nástěnce to sem ale šikula
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    tak jo, potřeboval bych nějakej návod na úpravu mou založené diskuze, hledal sem ale nedohledal - jak změnit uvodni info? jak přidat na začátek diskuze obrázek? to bych teda potřeboval nutně vědět
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    {
    THESTOUPA: ježiš to je demence, kam jsem koukala...sry :)))))))))) už to mám a vim
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    THESTOUPA: díky moc, ale stejně jsem odpověd nenašla, pře nyx už se přeci neabgrejduje, takže by to mělo jít.....nechnápu:/
    sry...........možná to půjde asi v té nové verzi....
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    nazdárek, chtěla jsem se zeptat, jak je to s pozvánkama, dříve to bylo v osobnim, ale ted nic......tak se ptám jak na to, jak poslat pozvánku...dík :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZOFI: casove to odpovida prochodu na novou verzi nyxu, tak by to mohlo bejt tim. na reportovani bugu je tu kdyztak jinej klub
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    ASHRAK: to asi ne, jen bych ráda věděla, co v tomto případě dělat...a zda je to normální.
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    ZOFI: no, to bys umřela, kdyby ti nenaskočil nyx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam